چندی پیش در خبری به اطلاع شما رساندیم که اپلیکیشن های آفیس موبایل از استور ویندوز ۱۰ خارج شده اند، و صرفا برای گوشی های هوشمند در دسترس هستند. به نظر می رسد مایکروسافت در حال آماده کردن جانشین پرتوان این اپلیکیشن ها است.

مایکروسافت بنا دارد تا در ۲ می یعنی ۱۲ اردیبهشت در رویدادی اختصاصی ویندوز ۱۰ کلاود را معرفی کند، که پیش تر توضیحات مفصلی در مورد آن خدمت شما ارایه کردیم. ویندوز ۱۰ کلاود شباهت بسیار زیادی به ویندوز ۱۰ معمولی دارد، و مهم ترین تفاوت آن محدود بودن نصب اپلیکیشن ها به استور است، که این امر می تواند مزایایی از قبیل امنیت بالاتر و حفظ سرعت سیستم عامل بر روی سخت افزار های ضعیف را فراهم سازد.

با توجه به این مسئله که نصب اپلیکیشن ها بر روی ویندوز ۱۰ کلاود صرفا از طریق استور انجام پذیر است، ردموندی ها در حال وارد کردن یکی از مهم ترین پکیج های نرم افزاری خود به استور هستند، تا از این طریق بتوانند در شروع عرضه ویندوز ۱۰ کلاود بستر نرم افزاری مناسبی برای آن فراهم سازند.

اخیرا اپلیکیشن های آفیس با اسامی رمز عجیبی توسط مایکروسافت وارد استور شده است، این اتفاق نوید این را می دهد که کاربران در آینده نزدیک قادر خواهند بود تا اشتراک آفیس ۳۶۵ را از طریق استور خریداری کنند. همان طور که در اسکرین شات فوق مشاهده می کنید، مایکروسافت اسم رمزی با نام Lunch برای اپلیکیشن های آفیس خود در نظر گرفته که برچسب قیمتی ۹.۹۹$ خورده اند، قیمتی که برابر حق اشتراک یک ماهه سرویس آفیس ۳۶۵ است. این پکیج شامل منوهای خوشمزه ای است، چرا که اپلیکیشن Word با نام ساندویچ، Excel با نام سوپ، و برخی دیگر اپلیکیشن ها در ان گنجانده شده اند.

در حال حاضر دسترسی به این اپلیکیشن ها در استور قطع شده است، و به نظر می رسد پس از عرضه رسمی ویندوز ۱۰ کلاود، نسخه یونیورسال این اپلیکیشن ها که به وسیله پل سنتنیال به صورت یونیورسال درآمده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. در روزهای آتی با انتشار هر خبر تکمیلی در این مورد در خدمت شما خواهیم بود.

 

منبع :

MSPU

406 پست
محسن توکلی
گویند کامپیوتر همه جوره خوش است،نه خیر عزیز فقط سرفس خوش است!
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
erfan.226
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

ای کاش نسخه موبایل رو هم بهتر کنه یا همین رو برای موبایل هم میداد :/

Reza Mahdavian
💔 2 پاسخ دهید سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

ایمیل نرم افزار ایرانی و پرکاربرد اسنپ
info@snapp.cab
همه دوستان واسه نسخه ویندوزی درخواست بدن

متین
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

دوستان یه موزیک پلیر بود که متن آهنگ رو مینوشت،اسم اون چی بود؟

saeed
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

کجا موند این اپدیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamed
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

قبلیا که بهتر بود، رایگان هم بود،۱۰ دلار ماهی، نخواستم مایکروسافت به فکر سود خودشه نه کاربرا، ماکه لایبر افیس میریزیم، میگین بده کرک میریزیم شما پولی کن کدوم ایرانیه بخره : /

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام