چندی پیش در خبری به اطلاع شما رساندیم که اپلیکیشن های آفیس موبایل از استور ویندوز ۱۰ خارج شده اند، و صرفا برای گوشی های هوشمند در دسترس هستند. به نظر می رسد مایکروسافت در حال آماده کردن جانشین پرتوان این اپلیکیشن ها است.

مایکروسافت بنا دارد تا در ۲ می یعنی ۱۲ اردیبهشت در رویدادی اختصاصی ویندوز ۱۰ کلاود را معرفی کند، که پیش تر توضیحات مفصلی در مورد آن خدمت شما ارایه کردیم. ویندوز ۱۰ کلاود شباهت بسیار زیادی به ویندوز ۱۰ معمولی دارد، و مهم ترین تفاوت آن محدود بودن نصب اپلیکیشن ها به استور است، که این امر می تواند مزایایی از قبیل امنیت بالاتر و حفظ سرعت سیستم عامل بر روی سخت افزار های ضعیف را فراهم سازد.

با توجه به این مسئله که نصب اپلیکیشن ها بر روی ویندوز ۱۰ کلاود صرفا از طریق استور انجام پذیر است، ردموندی ها در حال وارد کردن یکی از مهم ترین پکیج های نرم افزاری خود به استور هستند، تا از این طریق بتوانند در شروع عرضه ویندوز ۱۰ کلاود بستر نرم افزاری مناسبی برای آن فراهم سازند.

اخیرا اپلیکیشن های آفیس با اسامی رمز عجیبی توسط مایکروسافت وارد استور شده است، این اتفاق نوید این را می دهد که کاربران در آینده نزدیک قادر خواهند بود تا اشتراک آفیس ۳۶۵ را از طریق استور خریداری کنند. همان طور که در اسکرین شات فوق مشاهده می کنید، مایکروسافت اسم رمزی با نام Lunch برای اپلیکیشن های آفیس خود در نظر گرفته که برچسب قیمتی ۹.۹۹$ خورده اند، قیمتی که برابر حق اشتراک یک ماهه سرویس آفیس ۳۶۵ است. این پکیج شامل منوهای خوشمزه ای است، چرا که اپلیکیشن Word با نام ساندویچ، Excel با نام سوپ، و برخی دیگر اپلیکیشن ها در ان گنجانده شده اند.

در حال حاضر دسترسی به این اپلیکیشن ها در استور قطع شده است، و به نظر می رسد پس از عرضه رسمی ویندوز ۱۰ کلاود، نسخه یونیورسال این اپلیکیشن ها که به وسیله پل سنتنیال به صورت یونیورسال درآمده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. در روزهای آتی با انتشار هر خبر تکمیلی در این مورد در خدمت شما خواهیم بود.

 

منبع :

MSPU

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
erfan.226
پاسخ دهید سه شنبه 5 اردیبهشت 1396

ای کاش نسخه موبایل رو هم بهتر کنه یا همین رو برای موبایل هم میداد :/

Reza Mahdavian
پاسخ دهید سه شنبه 5 اردیبهشت 1396

ایمیل نرم افزار ایرانی و پرکاربرد اسنپ
info@snapp.cab
همه دوستان واسه نسخه ویندوزی درخواست بدن

متین
پاسخ دهید سه شنبه 5 اردیبهشت 1396

دوستان یه موزیک پلیر بود که متن آهنگ رو مینوشت،اسم اون چی بود؟

saeed
پاسخ دهید سه شنبه 5 اردیبهشت 1396

کجا موند این اپدیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamed
پاسخ دهید چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396

قبلیا که بهتر بود، رایگان هم بود،۱۰ دلار ماهی، نخواستم مایکروسافت به فکر سود خودشه نه کاربرا، ماکه لایبر افیس میریزیم، میگین بده کرک میریزیم شما پولی کن کدوم ایرانیه بخره : /

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,