بعد از اینکه شبکه های خدماتی پخش برنامه های تلویزیونی مانند Hulu و Siling TV به لیست برنامه های ایکس باکس وان افزوده شدند، حالا اخبار حاکی از اضافه شدن برنامه YouTube TV به ایکس باکس وان می باشند. در ادامه با وینفون همراه باشید.طبق اعلام گوگل YouTube TV به زودی برای کنسول ایکس باکس وان معرفی خواهد شد. این برنامه پخش زنده برنامه های تلویزیونی تا کنون تنها برای گوشی های موبایل و در کروم کست قابل استفاده بود، اما گوگل در نظر دارد تا این بار این برنامه را برای تلویزون ها و در صفحه نمایش های بزرگ آماده سازی و معرفی کند.

همانطور که انتظار می رود، این برنامه در تلویزیون های بزرگ هم همانند حالتی که در گوشی های موبایل تجربه کردیم خواهد بود با این تفاوت که برای صفحه های بزرگ تلویزیون ها طراحی شده است. به این معنی که در نسخه ایکس باکس این برنامه همچون حالتی که در گوشی های موبایل وجود داشت، رابط کاربری برنامه به سه بخش کتابخانه، خانه، و پخش زنده تقسیم خواهد شد. تفاوتی که در این نسخه برنامه در مقایسه با نسخه گوشی های موبایل شاهد خواهیم بود، طبق گفته گوگل، سیاه بودن پس زمینه در نسخه ایکس باکس وان این برنامه خواهد بود که به منظور سینمایی تر شدن ظاهر برنامه در تلویزیون صورت گر فته است. ویژگی های دیگر این برنامه شامل موارد زیر خواهد بود:

  • یک راهنمای زنده در نسخه تلویزیون و در صفحه نمایش بزرگ آن قرار گرفته خواهد شد تا به کمک آن در هر لحظه از برنامه هایی که قرار است در ادامه پخش شوند آگاه شوید.
  • به کمک قابلیت بازگشت در پخش (Playback) که در تلویزیون ها در نظر گرفته شده است هیچ لحظه ای را از دست نخواهید داد.
  • به سادگی به تماشای ادامه برنامه ای که مشاهده می کردید در وسیله ای دیگر مثل گوشی خود بپردازید.

ورود YouTube TV به برنامه های ایکس باکس وان بخشی از حرکت بزرگ تری است که در پی آن برنامه های بیشتری به تلویزیون های اندروید، تلویزیون های هوشمند، و تلویزیون اپل Apple TV، ورود خواهند کرد. این برنامه به دو برنامه دیگر پخش برنامه های تلویزیونی Hulu و Siling TV خواهد پیوست که از معرفی هر دوی این برنامه های برای ایکس باکس وان مدت زمانی می گذرد. در حال حاضر زمان دقیقی برای معرفی این برنامه در ایکس باکس وان اعلام نشده است، اما بر اساس گفته های گوگل YouTube TV برای ایکس باکس وان و سایر دستگاه ها طی “چند روز آینده” معرفی خواهد شد. البته این برنامه برای همه آزاد نخواهد بود و همه قابلیت استفاده از این برنامه را نخواهند داشت. برا اساس گفته اخبار منتشر شده توسط گوگل این خدمات در حال حاضر تنها در 50 منطقه مختلف در آمریکا قابلیت دسترسی و استفاده را دارد.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذراید

منبع :

WINDOWSCENTRAL

90 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,