اعضای ایکس باکس لایو گلد هم اکنون می‌توانند دو بازی Zombi و Army of Two را به صورت رایگان از طریق Games with Gold دریافت کنند. هرماه حدودا چهار بازی در ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 شامل تخفیف می‌شوند و اما در میانه این ماه با یک بازی ژانر وحشت و بقا که یوبی سافت به صورت اورجینال برای کنسول wii u عرضه کرده بود، حسابی ما را شکفت انگیز کردند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

هم اکنون می‌توانید بازی Zombi را برای بازی در ایکس باکس وان و Army of Two را برای ایکس باکس 360 دانلود کنید، که این بازی قابل اجرا روی ایکس باکس وان هم هست به این دلیل که جزو لیست بکوارد است.

Zombi اولین بار در سال 2012 برای کنسول Nintendo با عنوان ZombiU منتشر شد. این بازی دوران آخرالزمان در لندن را نمایش می‌دهد، بازیکن به دنبال درمانی برای بیماری و عفونتی که شهر را فراگرفته است، می‌گردد. این بازی 3 سال بعد با کمی پیشرفت و تغییر برای اجرا روی کنسول‌های امروزی منتشر شد. Army of Two که توسط EA توسعه یافته است، تقریبا ده سال پیش در 2008 منتشر شد. یک بازی سوم شخص تیراندازی است که در آن بازیکن دو مزدور را از طریق جنگ و یک توطئه کشف می‌کند.

از امروز تا 15 فوریه می‌توانید بازی Zombi را به صورت رایگان دریافت کنید. Army of Two فقط تا پایان ژانویه به صورت رایگان در دسترس است.

اگر شماهم یکی از مشترکین ایکس باکس لایو گلد هستید حتما این بازی را بررسی کنید . واقعا نمی‌شود زمانی که به صورت رایگان در دسترس هستند از آن‌ها چشم پوشی کرد.

نظراتتان را درباره این مطلب با وینفون به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,