اخیرا لری هریب (Larry Hryb)، کارگردان برنامه ریزی شبکه ایکس‌باکس لایو اعلام کرد که دو مورد از بازی‌های کلاسیک ایکس باکس ۳۶۰ به نام‌های Rumble Roses XX و همینطور Zone of the Enders HD Collection، به سرویس قابلیت پشتیبانی از نسل قبل (backward compatible) ایکس‌باکس وان اضافه شدند.

شاید عده زیادی از شما نام این دو بازی را تا به حال نشنیده باشید و امروز برای اولین بار آن‌ها شنیده باشید اما من به شما این اطمینان را می‌دهم که این دو بازی به قدری سرگرم‌کننده هستند که برای مدتی بتوانند شما را سرگرم کنند و از مشغله‌های روزمره خود دور کنند.

قابلیت پشتیبانی از نسل قبل یا همان Backward compatibility ایکس باکس وان درهای این کنسول را به روی تعداد بسیار زیادی از بازی‌های قدیمی و کلاسیک باز می‌کند که بازی‌های سه نسل از کنسول‌های مایکروسافت را پوشش می‌دهد و این فرصت را به کاربران ایکس‌باکس وان می‌دهد تا کمی بیشتر با پیشینه این شرکت آشنا شوند و فرصت تجربه دوباره عناوین قدیمی، کلاسیک و خاطره انگیز را پیدا کنند. علیرغم تفاوت‌های سخت افزاری، این یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های کنسول ایکس باکس وان است که قفسه‌ای از بازی‌های خاطره‌انگیز قدیمی را در مقابل بازی‌بازان قرار می‌دهد تا روی ایکس باکس وان تجربه کنند. البته این نکته را هم باید اشاره کنم که بخش اعظم بازی‌های این سرویس عناوین ایکس‌باکس ۳۶۰ هستند که البته چند بازی از نسخه اولیه ایکس‌باکس هم در آن وجود دارد.

منبع :

GAMINGBOLT

372 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,