به تازگی سازندگان بازی Train Simulator اطلاعاتی از جدیدترین به‌روزرسانی این بازی شبیه ساز منتشر کرده‌اند که محتویات جدیدی را به بازی اضافه می‌کند.

بازی Train Simulator به عنوان یک شبیه سازی قطار در سال 2009 برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست به عنوان اولین آثار شبیه ساز در زمان انتشار خود، نظر کاربران و طرفداران این سبک را به خود جلب کند. تیم سازنده‌ی بازی یعنی استودیو Dovetail Games از زمان انتشار بازی تا به حال که ده سال می‌گذرد، به خوبی از آن پشتیبانی کرده و این اثر را با به‌روزرسانی‌های مختلف و محتویات تازه و بسته‌های الحاقی متفاوت، به‌روز نگه داشته است. حال در جریان همین موضوع، استودیو مذکور جزئیات به‌روزرسانی جدید بازی را که در سال 2020 در دسترس قرار می‌گیرد، منتشر کرده است و با توجه به این موضوع، در سپتامبر سال آینده به دست کاربران می‌رسد.

در رابطه با محتویات این به‌روزرسانی، لوکوموتیو‌های جدید به همراه آیتم‌ها و موارد تازه برای شخصی سازی گسترده‌ی آن‌ها، به بازی افزوده خواهند شد. از سویی دیگر، شاهد اضافه شدن محیط‌ها و مسیرهای جدیدی نظیر Norfolk Southern N-Line در آمریکا، South Western Main Line در میان دو شهر بورنموث و ساوث‌همپتون در انگلیس و خطوط راه آهن Regensburg Railway در کشور آلمان خواهیم بود که تنوع هیجان انگیزی را به بازی می‌افزاید. 9 عدد لوکومیتو کاملا جدید نیز در دسترس کاربران خواهند بود و بازیکنان می‌توانند آن‌ها را در موارد و بخش‌های بیشتری شخصی سازی کنند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به شخصی سازی داخل کابین نیز اشاره نمود.

جدیدترین به‌روزرسانی بازی Train Simulator در سال 2020 همزمان با ده ساله شدن این اثر در تاریخ 19 سپتامبر مصادف با 28 شهریور ماه در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد.

منبع :

TWINFINITE

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,