چندی پیش، جدیدترین بسته الحاقی بازی Total War: Three Kingdoms با نام The Eight Princes معرفی شد که محتویات جدید و گسترده‌ای را با خود همراه دارد.

بازی Total War: Three Kingdoms یکی از موفق‌ترین نسخه‌های این مجموعه، کم‌تر از دو ماه پیش به طور انحصاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست نمرات و نقدهای بسیار خوبی را دریافت کند. این اثر که چندین بار با تاخیر مواجه شد، توانست رکورد بیشترین فروش در هفته را در شبکه استیم بشکند و آمار شگفت انگیز دیگری را ثبت کند. داستان این عنوان در کشور چین باستان جریان دارد و شما شاهد درگیری و کشمکش سه امپراتوری بزرگ بر سر قدرت خواهید بود.

با توجه به محبوبیت بازی، تیم سازنده یعنی استودیو Creative Assembly قصد دارد به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلفی را برای این بازی منتشر کند. بسته الحاقی جدید بازی که به تازگی معرفی شده، The Eight Princes نام دارد و محتویات زیاد و ارزش‌مندی را به بازی اضافه می‌کند. در ابتدا، باید توضیح دهیم که هشت پادشگاه کاملا جدید با ویژگی‌ها و مشخصات متفاوت به بازی افزوده شده که می‌تواند گیم پلی هیجان انگیزتری را به کاربران ارائه دهد. همچنین محتویاتی مثل کمانداران سوارکار، گارد ویژه پادشاهی و نوعی زره مخصوص با نام Cataphract در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. از سویی دیگر، چندین ویژگی جدید مثل میزان ثروت، میزان دارایی و میزان جان به گیم پلی اضافه شده که شما قادر خواهید بود گروه مخصوص را گسترش داده و یا به ساخت و ساز بناها و ساختمان‌های مختلف بپردازید.

داستان و اتفاقات بسته الحاقی The Eight Princes چندین سال بعد از داستان نسخه‌ی اصلی بوده و ما شاهد شخصیت‌ها و اتفاقات کاملا تازه‌ای خواهیم بود. بسته الحاقی The Eight Princes در تاریخ 8 آگوست مصادف با 17 مرداد به طور رسمی عرضه خواهد شد.

منبع :

GAMINGBOLT

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,