چندی پیش تریلری جدید از محتوای Judgment of Atlantis بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد که جزئیات جدیدترین قسمت از بسته‌ی الحاقی Fate of Atlantis را به تصویر می‌کشد.

بازی Assassin’s Creed Odyssey در پاییز سال گذشته توسط شرکت یوبی سافت منتشر شد و توانست نمرات و نقدهای مناسبی را از منتقدان دریافت کند و نظر هوداران این مجموعه را به خود جلب کند. این نسخه از بازی که المان‌های بیشتری از سبک نقش آفرینی را پوشش میدهد، در کشور یونان باستان جریان دارد که کاربران کنترل دو شخصیت کساندرا – آلکسیوس را به انتخاب خود، در دست دارند.

از زمان انتشار بازی تا حالا، یوبی سافت با انتشار به‌روزرسانی‌های متعدد و بسته‌های الحاقی مختلف، از این اثر پشتیبانی کرده و در گذشت زمان، محتویات آن به تکامل خوبی رسیده است. اکنون تریلر تازه‌ی جدیدترین قسمت از بسته الحاقی Fate of Atlantis یعنی Judgment of Atlantis منتشر شده است. اتفاقات این محتوای جدید نیز، در شهر آتالانتیس جریان خواهد داشت و لباس‌ها، مهارت‌های فردی، سلاح‌ها و شخصیت‌های جدیدی به بازی اضافه خواهند شد. همچنین شما باید چندین ماموریت هیجان انگیز و البته مرموز را به پایان برسانید که در واقع این اپیزود، داستان بسته‌ی الحاقی مذکور را تکمیل خواهد کرد. ماموریت اصلی کاربران در این قسمت، این است که به دستور شخصیت پسایدن، مردم شهر آتالانتیس را قضاوت کنند و مورد داوری قرار دهند. راز و رمزهای زیادی در این شهر وجود دارد و فسادهای مختلفی در جریان است که شما باید آن‌ها را برای همگان فاش کنید.

در ادمه می‌توانید ویدئوی گیم‌پلی محتوای Judgment of Atlantis را تماشا کنید. آخرین بخش از بسته‌ی الحاقی Fate of Atlantis همین حالا برای تمامی کاربران بازی Assassin’s Creed Odyssey، در دسترس است.

 

منبع :

PUSHSQUARE

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,