_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تریلر زمان عرضه بازی Greedfall منتشر شد

طبق جدیدترین اخبار صنعت بازی‌های ویدئویی، به تازگی تریلر زمان عرضه‌ی بازی Greedfall منتشر شده که کاربران را بیش از پیش با این اثر آشنا می‌کند.

تا چند روز دیگر بازی Greedfall به طور رسمی روانه‌ی بازار می‌شود و باید منتظر باشیم و ببینیم که یکی از بازی‌های نقش آفرینی مورد انتظار سال جاری میلادی، چه عملکردی خواهد داشت. وظیفه ساخت و توسعه‌ی این عنوان بر عهده‌ی استودیو اسپایدرز بوده و شرکت فوکس هوم اینتراکتیو نیز آن را منتشر خواهد کرد.

همان طور که اشاره شد، این اثر در دسته‌ی عناوین نقش آفرینی قرار می‌گیرد و کاربران باید وارد دنیایی شوند که تمامی مناطق آن توسط ویروسی ناشناخته به نام Malichor آلوده شده است. در واقع شما بدون هیچ اطلاع قبلی و به عنوان یک فرد کاملا عادی، وارد دنیای بازی خواهید شد و باید برای نجات دادن این شهر و مردم آن تلاش کنید. الف ها، نژاد بومی این شهر هستند که البته بیشتر از بقیه تحت تاثیر این ویروس قرار گرفته‌اند. همچنین در بخش‌های دیگر شهر، مردمی خارجی نیز حضور دارند که برای پیدا کردن درمان این ویروس آمده و برخی از آن‌ها می‌توانند به شما در این مسیر کمک کنند. در بازی Greedfall، تمامی تصمیمات کاربران می‌تواند تا حد زیادی تاثیر گذار باشد. روابط شما با شخصیت‌ها و NPC ها و حتی انجام برخی از چالش‌ها نیز، مسیر داستان بازی را تغییر داده و می‌تواند حتی مشکل ساز نیز ظاهر شوند. طبق گفته‌ی سازندگان، در مسیر نجات دادن این شهر، قوم‌ها و مردمان زیادی با شما ملاقات می‌کنند و این امکان وجود دارد که با متحدن شدن با یکی از این قوم‌ها، شما مسیر خود را کوتاه تر کرده و راحت‌تر ماموریت خود را به اتمام برسانید. از سویی دیگر شاید این قوم شما را از مسیر خود منحرف کرده و یا برخی از افراد حاضر در آن‌ها که با شما موافق نیستند، جنگ‌هایی را تشکیل داده و بازی را چالش برانگیزتر از قبل کنند. به طور کلی در عنوان Greedfall تصمیمات و روابط با شخصیت‌ها بسیار تاثیرگذار است. در گیم‌پلی این عنوان نیز، جادوها و قدرت‌های مختلفی نیز حضور داشته و با دنیای واقعی بازی ترکیب شده و حالتی جدید را خلق کرده‌اند.

سازندگان در متن انتشار این خبر از بازی، از کلمه‌ی Classless استفاده کرده‌اند که بیانگر تنوع در ساخت مسیرهای مختلف در بازی است. حال سازندگان بازی، در فاصله‌ی چند روز مانده به انتشار این اثر، تریلر زمان عرضه‌ی آن را منتشر کرده‌اند که در برخی از سکانس‌های آن، کاربران می‌توانند مبارزات و برخی از دشمنان بازی را مشاهده کنند. انواع مختلفی از هیولاها که با جادوهای مختلف به این حالت در آمده‌اند، در این تریلر جدید قابل مشاهده هستند. بازی Greedfall در تاریخ 19 شهریور ماه به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید نگاهی به تریلر زمان عرضه این بازی داشته باشید:

منبع :

DUALSHOCKERS

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,