موبایل‌ها به ابزاری بسیار مهم و البته مفید در زندگی ما انسان‌ها تبدیل‌شده‌اند و این روزها افراد بسیاری از کارهای خود را با استفاده از موبایل‌ها انجام می‌دهند. حتماً این قضیه در مورد شما هم صدق می‌کند. شما با احتمال زیادی صبح خود را با صدای هشدار گوشی موبایلتان آغاز می‌کنید، از طریق موبایلتان وضعیت آب‌وهوا را چک می‌کنید تا نوع لباس پوشیدنتان را انتخاب کنید، از گوشیتان استفاده می‌کنید تا ارتباطات مهمی را ایجاد کنید و اطلاعات مهمی را با توجه به نیاز و خواست خود انتقال دهید.

اما استفاده از گوشی‌های موبایل و مخصوصاً گوشی‌های هوشمند یا اسمارت فون‌ها وارد مرحله‌ی جدیدی نیز شده است. از برنامه‌ریزی برای کارهای بلندمدت تا به اشتراک‌گذاری اتفاقات روزمره و از سرگرم شدن به بازی‌ها تا انجام خریدهای زندگیتان را می‌توانید با استفاده از موبایلتان انجام دهید.

با اپلیکیشن‌های موبایلی دیگر لازم نیست کاغذ زیادی را برای نوشتن استفاده کنید، می‌توانید با گوش دادن به پادکست زمان‌های بیکاری خود را به زمان‌هایی بسیار مفید تبدیل کنید، می‌‌توانید خریدهای منزلتان را از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی انجام دهید یا حتی بجای رفتن به یک آژانس برای رزرو بلیط هواپیما ، به‌راحتی با دانلود اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما این کار را انجام دهید.

خرید بلیط هواپیما

خدمتی که صنعت هوانوردی به دنیا رسانده است را می‌توان با بزرگ‌ترین پیشرفت‌های تکنولوژی و پزشکی در دنیا مقایسه کرد. با حضور فعال این صنعت ارتباطات بسیار راحت‌تر شده‌اند و خود همین مسئله باعث پیشرفت‌های زیادی در عرصه‌های مهمی شده است. درگذشته برای دانش باید به قندهار و چین و فرنگ راه زیادی را طی می‌کرده‌اند؛ راهی که آن‌قدر طولانی و سخت بوده است که وارد ضرب‌المثل‌های فارسی هم شده است؛ اما این راه در این روزها را می‌توان کمتر از یک روز پیمود.

شرکت‌هایی که مالک هواپیما هستند را ایرلاین می‌نامند که بعضی از قوانین و مقررات سفر را آن‌ها تنظیم می‌کنند و در بسیاری دیگر از قوانین تابع سازمان‌ها و مراجع ملی و بین‌المللی هستند. در موارد کمی خود این ایرلاین‌ها بلیط هواپیمای خود را می‌فروشند و در بسیاری از مواقع ما با شرکت‌های دیگری سروکار داریم و بلیط هواپیمای خود را از آن‌ها خریداری می‌کنیم.

اتفاق بعدی که در این صنعت افتاد، فروش بلیط هواپیما به‌صورت آنلاین بود که بر بسترهای مختلف آنلاین و دیجیتال، شرکت‌ها اقدام به فروش بلیط هواپیما کردند.

اپلیکیشن موبایل امید پرواز

آژانس امید پرواز که در جنوب کشور رتبه اول فروش بلیط هواپیما را دارد، در سایر نقاط ایران هم بسیار فعال بوده است و همیشه برای خرید بلیط هواپیما از هر نقطه از ایران به نقطه‌ای دیگر و یا حتی بلیط هواپیما به مقاصد خارجی، می‌توانید روی آن حساب کنید. امید پرواز اپلیکیشن موبایلی خوبی هم دارد که اگر بهترین اپلیکیشن فروش بلیط هواپیما نباشد، بدون شک یکی از آن‌هاست. این اپلیکیشن قابلیت‌های زیادی دارد و خرید بلیط هواپیما با آن نه‌تنها ساده بلکه لذت‌بخش هم هست. با استفاده از این اپلیکیشن در تمامی مسیرهای داخلی می‌توانید هم اطلاعات بگیرید هم بلیط هود را خریداری کنید. در بسیاری از مسیرها امید پرواز مزیتی رقابتی ایجاد کرده است و مثلاً با مشاهده قیمت بلیط هواپیما ساری مشهد بدون شک به خرید این بلیط ترغیب می‌شوید. همین‌الان به کافه بازار بروید و اپلیکیشن موبایل امید پرواز را دانلود کنید تا در سفرتان همراهی مطمئن داشته باشید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

منبع : وینفون
148 پست
تیم وینفون
وینفون، مرجع تخصصی محصولات مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,