در مطالب گذشته 30 شخص تأثیرگذار که در حیطه کمپانی مایکروسافت فعالیتمی‌کنند را خدمت شما عزیزان معرفی کردیم، این افراد در حوزه فعالیت خود بهقدری خوب کار کرده‌اند تا یک کمپانی کوچک تأسیس شده در تاریخ ژانویه ۱۹۷۵به چنین میزان از موفقیت دست یابد.

حال در ادامه این مطلب 10 شخص دیگر از این لیست 50 نفری را خدمت شما عزیزان معرفی می‌کنیم که می‌توانید علاوه بر مطالعه معرفی کوتاه، این افراد را درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. البته توجه داشته باشید که در این لیستشبکه‌های اجتماعی همچون کانال‌های یوتیوب نیز معرفی شده‌اند که در پشتصحنه آن‌ها افراد با استعدادی در حال فعالیت هستند، از این رو تنها کانال موردنظر را در لیست گنجانده‌ایم. پس با ما همراه باشید.


31. ماری جو فولی – Mary Jo Foley

سردبیر وبسایت ZDNet.com

چرا باید خانم ماری جو فولی را بشناسیم و دنبال کنیم؟

اگر شما هم از افرادی باشید که اخبار کمپانی مایکروسافت را همیشه دنبال می‌کنید، حتماً خانم جوفولی را به خوبی می‌شناسید، ماری از فعالان بخش خبری کمپانی مایکروسافت بوده و به صورت اختصاصی تمرکز خود را به این شرکت معطوف کرده است، خانم جوفولی اخبار دست اولی را از مایکروسافت منتشر می‌کند اما علاقه اصلی او مصاحبه و نشست‌های مطبوعاتی با افراد اصلی مایکروسافت است. خانم ماری جوفولی تا به حال اخبار مختلفی را در رابطه با سرویس‌ها و دستگاه‌های جدید شرکت مایکروسافت را برای اولین بار تأیید یا رد کرده است. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که حتماً ایشان را در لیست افراد دنبال شونده در شبکه‌های اجتماعی خود قرار دهید. برای این کار می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.


32. مایکل گیلت – Michael Gillett

سرپرست توسعه دهندگان WinTechnologies

چرا باید آقای مایکل گیلت را بشناسیم و دنبال کنیم؟

آقای مایکل گیلت یک توسعه دهنده واقعی ویندوز است، او مسئول برگزاری جلسات مکرر گرده همایی توسعه دهندگان در انگلستان است، همچنین آقای گیلت دستی هم در ساخت تصاویر زمینه بسیار منحصر به فرد با موضوع ویندوز دارد، از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم گیلت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. برای این کار از لینک‌های زیر استفاده کنید.


33. گرگ کیزر – Gregg Keizer

 خبرنگار ارشد وبسایت: Computerworld.com

چرا باید آقای گرگ کیزر را بشناسیم و دنبال کنیم؟

آقای کیزر سالیان زیادی است که اخبار پیرامون کمپانی مایکروسافت را برای علاقه مندان گزارش می‌کند، گرگ در کار خود بسیار خبره است و تجزیه و تحلیل‌های به موقع و خوبی را منتشر می‌کند. آقای کیزر شخص بسیار باهوشی است و همیشه با چشمان باز اخبار مایکروسافت را رصد می‌کند و تمرکز خود را به بخش ویندوز و آفیس و مرورگرها معطوف کرده است. البته اخبار عمومی مایکروسافت را نیز در میان اخبار اختصاصی خود گزارش می‌کند. اگر به فعالیت آقای کیزر علاقه دارید می‌توانید از طریق لینک‌های زیر او را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.


34. دیو لی – Dave Lee

یوتیوبر

چرا باید آقای دیو لی را بشناسیم و دنبال کنیم؟

آقای دیو لی ویدیوهای بررسی بسیار خوبی را برای بازی‌های رایانه‌ای، لپ تاپ و دیگر مسائل مربوط به تکنولوژی منتشر می‌کند. کانال آقای لی در یوتیوب قدمت چندانی ندارد اما به سرعت به عنوان یکی از کانال‌های محبوب برای علاقه مندان به تکنولوژی تبدیل شده است، در این کانال می‌توان بررسی‌های بسیار خوبی را در رابطه با لپ تاپ‌ها و مسائل دیگر دنیای تکنولوژی به تماشا نشست، از این رو اگر شما هم به ویدیوهای بررسی علاقه مند هستید پیشنهاد می‌کنیم تا آقای لی را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.


35. کانال و وبسایت Linus Tech Tips

کانال یوتیوب و وبسایت برای علاقه مندان به دنیای رایانه های شخصی

چرا باید کانال یوتیوب و وبسایت Linus Tech Tips را بشناسیم و دنبال کنیم؟

شاید با خود بگویید که این گزینه یک شخص همچون بقیه گزینه‌های این لیست نیست، اما این کانال یوتیوب رو وبسایت از بهترین گزینه‌ها برای افراد علاقه مند به رایانه‌های شخصی است، از این رو لازم دانستیم در این لیست جایی برای آن در نظر بگیریم. اگر شما به این حوزه و جزئیات آن علاقه مند هستید پیشنهاد می‌کنیم Linus Tech Tips را در دنیای اینترنت به صورت روزانه رصد کنید. برای این کار از لینک‌های زیر استفاده کنید.


36.  صفحه توییتر ‘Walking Cat’

چرا باید صفحه توییتر Walking Cat را بشناسیم و دنبال کنیم؟

این صفحه توییتر برای علاقه مندان به ویندوز 10 بسیار جالب است. زیرا این صفحه با گشت زنی در کوچه پس کوچه‌های ویندوز 10 نکات مخفی این سیستم عامل را برای کاربران منتشر می‌کنند، این اطلاعات شامل نام محصولات جدید و نکات مهم در رابطه با سخت افزارهای جدید نیز می‌شود. در این صفحه مطالب بسیار خوبی در رابطه با کمپانی مایکروسافت نیز منتشر می‌شود. شما در ادامه می‌توانید وبسیات و این صفحه توییتر را در دنبال کنید.


37. تام وارن – Tom Warren

سردبیر ارشد وبسایت TheVerge.com

چرا باید آقای تام وارن را بشناسیم و دنبال کنیم؟

علاقه مندان به دنیای تکنولوژی حتماً با نام وبسایت دورج آشنایی کامل دارند، سردبیر ارشد این وبسایت قدرتمند یعنی آقای تام وارن را می‌توان با پوشش اخبار مایکروسافت یکسان دانست، از این رو اگر به دنبال یک روزنامه نگار خبره در حیطه ردموند و مایکروسافت می‌گردید به شما پیشنهاد می‌کنیم آقای تام وارن را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید، برای این کار از لینک‌های زیر استفاده کنید.


38. اندی ویر – Andy Weir

روزنامه نگار

چرا باید آقای اندی ویر را بشناسیم و دنبال کنیم؟

آقای اندی ویر پیش از این سردبیر وبسایت Neowin بود و در این وبسایت به صورت اختصاصی اخبار حیطه مایکروسافت را پوشش می‌داد، اندی شخصی باهوش و نویسنده‌ای قدرتمند است که اخیراً کارهای بسیار خوبی را برای وبسایت ویندوزسنترال انجام داده است، بدون شک صفحه توییتر اندی ویر بهترین مکان برای علاقه مندان به دنیای ویندوز و مایکروسافت است. برای دنبال کردن آقای ویر در توییتر از لینک زیر استفاده کنید.


39. جان بین – John Bain

یوتیوبر

آقای جان بین به دلیل انتشار تجزیه تحلیل‌های بسیار خوب و مطالب با کیفیت مربوط به دنیای بازی‌های کامپیوتری کانال یوتیوب خود را به کانون توجه علاقه مندان تبدیل کرده است. از این رو کانال یوتیوب آقای جان بین بهترین مکان برای علاقه مندان به دو حوزه از جمله مایکروسافت است. برای دنبال کردن جان بین از لینک‌های زیر استفاده کنید.


40. کریگ دانسن – Craig Duncan

سرپرست استودیو بازی سازی ریز “Rare”

چرا باید آقای کریگ دانسن را بشناسیم و دنبال کنیم؟

آقای دانسن سرپرست دزدان در استودیو Rare است، او کسی است که مدیریت آخرین نسخه از بازی ماجراجویی دریای دزدان را بر عهده داشته است، اگر شما به این بازی جذاب علاقه مند هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم آقای دانسن را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. برای این کار از لینک‌های زیر استفاده کنید.


این هم از ادامه لیست 50 تأثیرگذار دنیای تکنولوژی که طرفداران مایکروسافت باید آن‌ها را دنبال کنند، در آینده مطلب آخر این لیست نیز برای شما عزیزان منتشر خواهد که امیدواریم تا این جا این سری مطالب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

برای مشاهده قسمت‌های قبلی این مطلب به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

مطلب اول 

مطلب دوم 

مطلب سوم 

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1033 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  ILIYA LESANI
  پاسخ دهید دوشنبه 27 فروردین 1397

  شدیدا Austin Evans و Linus Tech Tips پیشنهاد می کنم

  WIRE
  پاسخ دهید دوشنبه 27 فروردین 1397

  کانال Linus Tech Tips ضد ویندوز و مایکروسافت هست، از لیست خارج کنید لطفا.

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , , ,