در مطالب گذشته 20 نفر از مؤثر ترین افراد فعال در کمپانی مایکروسافت را به شما عزیزان معرفی کردیم، این افراد علاوه بر ردموند بر بخش‌های مختلفی از دنیای تکنولوژی تأثیر گذاشته‌اند. شما با مراجعه به مطالب گذشته می‌توانید این افراد شناخته و در صورت تمایل آن‌ها را در شبکه‌های مجازی دنبال کنید.

پس با ما همراه باشید تا 10 نفر نابغه بعدی مایکروسافت را باهم بشناسیم. ابتدای این لیست را با شخصی آغاز می‌کنیم که طرفداران سیستم عامل ویندوز موبایل دل خوشی از او ندارند، این شخص کسی نیست جز دونا سارکار، اگر با خانم سارکار آشنا نیستید در ادامه کمی درباره او خواهیم گفت.


21. دونا سارکار – Dona Sarkar

مدیر پروژه ویندوز اینسایدر

چرا باید خانم دونا سارکار را بشناسیم و دنبال کنیم؟

خانم دونا سارکار را تمامی علاقه مندان به پروژه ویندوز اینسایدر می‌شناسند، اما می‌توان گفت که علاقه مندان به سیستم عامل ویندوز موبایل دل خوشی از دونا ندارند زیرا خانم سارکار پس از آغاز فعالیت خود در این بخش وعده‌های مختلفی را برای ارتقای ویندوز موبایل به کاربران داد که بخشی از آن‌ها به دلیل تغییر سیاست کاری مایکروسافت هیچ گاه به مرحله عملیاتی نرسید. با این حال فعالیت‌های خانم سارکار تنها به ویندوز موبایل خلاصه نمی‌شود و کارهای مهمی را در ردموند برعهده دارد.

خانم سارکار را می‌توان به تنها عضو تیم پروژه اینسایدر نامید که به شدت در شبکه‌های مجازی به خصوص توییتر فعال است، توییت های سارکار خیلی جذاب بوده و گاهی اوقات خبرهای دست اولی را منتشر می‌کند، شما در ادامه می‌توانید خانم دونا سارکار را در شبکه‌های مجازی دنبال کنید.


22. فرانک شا – Frank Shaw

نایب رئیس ارتباطات مایکروسافت

چرا باید فرانک شا را بشناسیم و دنبال کنیم؟

فرانک شا در وبسایت توییتر بسیار فعال است، و توییت های بسیار جذابی را منتشر می‌کند، ارتباط با آقای فرانک شا بسیار آسان است و این موضوع باعث راحتی کار نویسندگان و سردبیران وبسایت های مختلف می‌شود. اگر مایل هستید فرانک را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید از لینک‌های زیر استفاده کنید.


23. جسیکا شیا – Jessica Shea

مسئول اصلی بخش هولولنز مایکروسافت

چرا باید جسیکا شیا را بشناسیم و دنبال کنیم؟

خانم جسیکا شیا در حال حاضر از اعضای فعال و مسئول تیم هولولنز است و اگر به دنیای هولولنز علاقه مند هستید برای دریافت اطلاعات کامل، گیف ها و موراد جالب در این حوزه می‌توانید مطالب جسیکا را دنبال کنید، برای این کار از لینک‌های زیر استفاده کنید.


24. آگوستینو سیمونتا – Agostino Simonetta

مسئول پروژه ID@Xbox

چرا باید آگوستینو سیمونتا را بشناسیم و دنبال کنیم؟

مایکروسافت سال 1394 پروژه Independent Developers @ Xbox یا به اختصار (ID@Xbox) را برای توسعه دهندگان و بازی سازان مستقل رونمایی کرد. این پروژه به بازی سازهای مستقل و ناوابسته به کمپانی‌های بازی سازی، اجازه ساختن بازی و اپلیکیشن برای کنسول اکس باکس وان و ویندوز 10 را می‌دهد، آقای آگوستینو سیمونتا وظیفه دارد تا هرچه بیشتر نظر بازی سازان را به این پروژه بیشتر جلب کند. شما در ادامه می‌توانید آقای سیونتا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.


25. فیل اسپنسر – Phil Spencer

معاون اجرایی بخش بازی مایکروسافت

چرا باید فیل اسپنسر را بشناسیم و دنبال کنیم؟

آقای فیل اسپنسر کسی است که دلیل موفقیت‌های اخیر مایکروسافت در بخش ایکس باکس است، با ورود اسپنسر به بخش ایکس باکس مایکروسافت تا به حال شاهد نوآوری‌ها و اتفاقات خوبی در این بخش بوده‌ایم، همین موضوع بهترین دلیل برای دنبال کردن اسپنسر در شبکه‌های اجتماعی است، برای این کار می‌توانید از طریق لینک‌های زیر استفاده کنید.


26. کودو سِنودا – Kudo Tsunoda

معاون مایکروسافت

چرا باید کودو سِنودا بشناسیم و دنبال کنیم؟

آقای کودو سِنودا که پیش از این یکی از مدیران فعال بخش ایکس باکس بود هم اکنون به عنوان معاون مایکروسافت شناخته می‌شود، بدون شک هر کس که به فضای مجازی و از جمله هولولنز و تمامی شاخه آن علاقه مند است باید آقای کودو سِنودا را در فضای مجازی دنبال کند، کودو در حال حاضر تمرکز خود را بر حوزه واقعیت افزوده و مجازی و ترکیبی، هولولنز معطوف کرده است.

از این رو اگر به این مباحث علاقه‌مند هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که آقای کودو را از طریق لینک‌های زیر در فضای مجازی دنبال کنید.


27. ریچ ترنر – Rich Turner

مدیر برنامه ارشد مایکروسافت

چرا باید ریچ ترنر را بشناسیم و دنبال کنیم؟

آقای ریچ ترنر یکی از کارمندان مایکروسافت است اما بیشتر با نام مستعار “Bash Guy.” شناخته می‌شود، ترنر یکی از باهوش‌ترین ذهن‌های موجود در مایکروسافت را دارد که امکان اجرای ویندوز 10 را در کنار لینوکس فراهم ساخت. اگر شما هم مایل هستید می‌توانید آقای ترنر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید، برای این کار از لینک‌های زیر استفاده کنید.


28. سیمون بیسون – Simon Bisson

روزنامه نگار حوزه فناوری که مایکروسافت را پوشش قرار می دهد.

چرا باید سیمون بیسون را بشناسیم و دنبال کنیم؟

آقای سیمون بیسون از روزنامه نگارانی است که به صورت تخصصی اخبار مایکروسافت را پوشش داده و اخبار و مطالب منحصر به فردی را از مایکروسافت منتشر می‌کند. بیسون توانایی زیادی در جذاب جلوه دادن موضوعاتی دارد که ممکن است برای ما چندان مهم نباشند، اما درواقع برای مایکروسافت از اهمیت بالایی بر خوردار است. به شما قول می‌دهیم اگر بیسون را در شبکه‌های مجازی دنبال کنید مطالب و اخبار دست اولی را دریافت خواهید کرد، برای این کار از لینک‌های زیر استفاده کنید.


9. اد بات Ed Bott

روزنامه نگار و وبلاگ نویس وبسایت ZDNet.com

چرا باید اد بات را بشناسیم و دنبال کنیم؟

آقای اد بات کسی است که می‌توان به مطالب منتشر شده از طرف او اعتماد کرد، زیرا ایشان اشراف کاملی بر جریان‌های پیش آمده در داخل و خارج مایکروسافت دارد، اد بات سابقه زیادی در پوشش اخبار مایکروسافت دارد، حتی پیش از شروع فعالیت وبسایت قدرتمندی همچون ویندوزسنترال. ما از آقای اد بات در تجزیه و تحلیل دقیق اخبار مایکروسافت به طور خاص سیستم عامل ویندوز قدردانی می‌کنیم.

در ادامه می‌توانید آقای اد بات را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.


30. پیتر برایت – Peter Bright

سردبیر وبسایت تکنولوژی ArsTechnica.com

چرا باید پیتر برایت را بشناسیم و دنبال کنیم؟

آقای برایت تخصصی ویژه‌ای در همه زمینه‌های تکنولوژی دارد اما به صورت ویژه در حوزه‌های برنامه نویسی، امنیت، توسعه نرم افزار و البته مایکروسافت فعالیت می‌کند. از نام توییتری که پیتر برای حساب کاربری خود انتخاب کرده است می‌توان فهمید که علاوه بر تکنولوژی علاقه زیادی به پیتزا دارد. از این رو می‌توان موارد جالب و کاربردی را در مطالب منتشر شده توسط پیتر برایت مشاهده کرد. برای دنبار کردن آقای پیتر برایت از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید.


این هم از 10 نفر بعدی از لیست 50 نفری افرادی که در فضای تکنولوژی تأثیر گذار ظاهر شده‌اند. برای مشاهده قسمت‌های قبلی این مطلب به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

مطلب اول 

مطلب دوم 

نظر شما در رابطه با این افراد چیست؟ کدام یک را در فضای مجازی دنبال می‌کنید؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1033 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,