با آخرین مطلب از سری مطالب 50 تأثیرگذار دنیای تکنولوژی در خدمت شما هستم، پیش از این 40 نفر از این لیست را برای شما عزیزان ارائه دادیم که شما با مراجعه به لینک انتهای مطلب می‌توانید با آن‌ها آشنا شوید، البته در این لیست چند کانال و وب‌سایت هم یافت می‌شود که دنبال کردن آن‌ها خالی از لطف نیست. با مراجعه به این مطالب شما می‌توانید تمامی شبکه‌های اجتماعی مربوط به این اشخاص را داشته و در صورت تمایل دنبال کنید.

پس با ما همراه باشید تا 10 نفر پایانی این لیست را با هم بشناسیم.


41. جو برامر – Joe Brammer

تهیه کننده ارشد استودیو Bulkhead Interactive

چرا باید آقای جو برامر را بشناسیم و دنبال کنیم؟

آقای جو برامر به عنوان یکی از بزرگان صنعت بازی‌های رایانه‌ای شناخته می‌شود تا جایی که از سوی وبسایت Forbes.com به عنوان یکی از 30 شخص برتر سال 2017 شناخته شد. اگر به بازی‌های رایانه‌ای علاقه مند هستید به شما پیشنهاد می‌کنم که جو برامر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.


42. نیک هیوود – Nick Haywood

کارشناس روابط عمومی کمپانی Razer در انگلستان

چرا باید آقای جو برامر را بشناسیم و دنبال کنیم؟

آقای نیک هیوود به عنوان یکی از اشخاص تاثییر گذار در کمپانی Razer شناخته می‌شود. البته علاوه بر تخصص در دنیای تکنولوژی دستی هم در دنیای آشپزی دارد. اگر شما از علاقه مندان به محصولات Razer و بازی‌های رایانه‌ای هستید، به شما پیشنهاد می‌کنم که آقای هیوود را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. برای این کار از لینک‌های زیر استفاده کنید.


43. براین جرارد – Brian Jarrard

مدیر روابط عمومی بازی Halo در استودیو بازی سازی “343 Industries”

چرا باید آقای به راین جرارد را بشناسیم و دنبال کنیم؟

آقای به راین جرارد از زمانی که بازی جذاب Halo متعلق به استودیو Bungie بود، با این بازی همراه بوده است. اگر شما از علاقه مندان به این بازی هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که آقای به راین جرارد رو در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید؛ زیرا جرارد اولین کسی است که وقایع مربوط به این بازی را منتشر می‌کند. همچنین که اگر می‌خواهید از آخرین فعالیت‌های استودیوی بازی سازی “343 Industries” هم با خبر باشید، آقای جرارد بهترین شخص برای دنبال کردن است. برای این کار از لینک‌های زیر استفاده کنید.


44. سامیه کنگ – Sammie Kang

مدیر بازرایابی بازی PUBG

چرا باید خانم سامیه کنگ را بشناسیم و دنبال کنیم؟

بازی PUBG که مخفف بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds است یکی از بازی‌های پرطرفدار آنلاین است. این بازی در واقع یک شوتر سوم شخص تلاش برای بقا بوده که این گونه بازی‌ها را با نام Battle Royale هم می‌شناسند. حال اگر شما از علاقه مندان به این بازی هستید به شما پیشنهاد می‌کنم که خانم سامیه کنگ را حتماً دنبال کنید، زیرا سایمه را به عنوان مادر این بازی می‌شناسند و در واقع پر ارتباطی میان بازیکنان و توسعه دهندگان است. خانم کنگ تنها در توییتر فعال بوده و برای دنبال کردن او می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.


45. رایان مکفری – Ryan McCaffrey

سردبیر بخش پیش نمایش وبسایت IGN.com

چرا باید آقای رایان مکفری را بشناسیم و دنبال کنیم؟

کمتر گیمری پیدا می‌شود که وبسایت IGN را نشناسد، این وبسایت مرجع ارائه بهترین پیش نمایش‌ها از بازی‌های رایانه‌ای است. اگر به مطالب این وبسایت علاقه مند هستید خوب است بدانید که آقای رایان مکفری سردبیر این وبسایت است. آقای رایان علاوه بر نقشی که در IGN دارد به دلیل پادکست‌های معروف خود در حوزه ایکس باکس نیز شهرت دارد، شما پادکست‌های مکفری را می‌توانید با نام Podcast Unlocked دنبال کنید. اگر شما از گیمرهای ایکس باکسی هستید حتماً آقای رایان مکفری را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. برای این کار از لینک‌های زیر استفاده کنید.


46. هیوگو بارا – Hugo Barra

معاون بخش واقعیت مجازی فیسبوک

چرا باید آقای هیوگو بارا را بشناسیم و دنبال کنیم؟

اگر شما هم همچون ما از مطالبی که در رابطه با Oculus Rift از ابتدای سال 2017 منتشر شده‌اند لذت برده باشید، باید از آقای هیوگو بارا از این بابت تشکر کنید، از زمانی که هیوگو بارا به واحد واقعیت مجازی فیسبوک ملحق شده است ما شاهد عملکرد خوبی از سوی این بخش بوده‌ایم. از این رو اگر می‌خواهید همیشه در این حیطه به روز باشید به شما پیشنهاد می‌کنم که بارا را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید، برای این کار از لینک‌های زیر استفاده کنید.


47. جری برگ – Jerry Berg

یوتیوبر

چرا باید آقای جری برگ را بشناسیم و دنبال کنیم؟

آقای جری برگ از کارمندان سابق شرکت مایکروسافت است که اطلاعات زیادی در رابطه به تکنولوژی دارد، کانال جری برگ مکان مناسبی برای علاقه مندان به دنیای ویندوز، مایکروسافت، پرینت سه بعدی و رباتیک است، از این رو به شما پیشنهاد می‌کنم که جری برگ را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.


48. مایکل فیشر – Michael Fisher

یوتیوبر

چرا باید آقای مایکل فیشر را بشناسیم و دنبال کنیم؟

در میان ویدیوهای موجود در یوتیوب بدون شک می‌توان ویدیوها و بررسی‌های کانال MrMobile را از بهترین‌ها نامید. خوشبختانه آقای مایکل فیشر یکی از نویسنده‌های وبسایت خوب ویندوز سنترال است و ما هر از گاهی مطالب این شخص را برای شما منتشر می‌کنیم، همچنین مایکل از اعضای خانواده Mobile Nations نیز هست. ویدیوهای مایکل تنها به موضوع ویندوز نمی‌پردازد بلکه علاقه زیادی هم به دستگاه‌های سرفیس دارد. از این رو به شما پیشنهاد می‌کنم مایکل فیشر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. برای این کار از لینک‌های زیر استفاده کنید.


49. لیسا گید – Lisa Gade

بنیانگذار و سردبیر وبسایت MobileTechReview.com

چرا باید خانم لیسا گید را بشناسیم و دنبال کنیم؟

امروزه هر کس بخواهد یک دستگاه الکترونیکی را خریداری کند، حتماً سری به اینترنت خواهد زد و ویدیوی های بررسی دستگاه مورد نظر را تماشا و در نهایت تصمیم به خرید آن می‌کند. در این میان می‌توان یکی از بهترین ویدیوهای بررسی را متعلق به خانم لیسا گید دانست. خانم گید سردبیر وبسایت MobileTechReview است و شما در این وبسایت می‌توانید بررسی دستگاه‌های مختلف را تماشا کنید. البته این وبسایت تنها به حوزه ویندوز و دستگاه‌های مایکروسافت نمی‌پردازد اما می‌توانید موارد زیادی را در رابطه با این دو مورد در این وبسایت بیابید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که خانم لیسا گید را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید، برای این کار می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.


50. جیسون لنگوین – Jason Langevin

یوتیوبر و رئیس گروه JayzTwoCents

چرا باید آقای جیسون لنگوین را بشناسیم و دنبال کنیم؟

جیسون لنگوین یکی از بهترین و تاثییرگذارترین افراد یوتیوب است، جیسون کسی است که مطالب منتشر شده از سوی او بسیار زیبا و قابل هضم است، مطالبی همچون آموزش، بررسی و بنچ مارکینگ او طرفداران زیادی در فضای اینترنت دارد. از این اگر شما هم به دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم جیسون را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید، برای این کار می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.


این هم از آخرین سری از مطالب “50 تأثیرگذار دنیای تکنولوژی که طرفداران مایکروسافت باید آن‌ها را دنبال کنند” که امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. برای مشاهده مطالب گذشته از لینک‌های زیر استفاده کنید.

مطلب اول 

مطلب دوم 

مطلب سوم 

مطلب چهارم

شما کدام یکی از این افراد را پس از مطالعه این مطلب دنبال کردید؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1033 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , ,