اگر از جمله کاربران اپلیکیشن ۶tin باشید به طور حتم با مشکلات مربوط به هنگام ورود به حساب کاربری آشنا هستید. اما اکنون به نظر می رسد توسعه دهنده ی این اپلیکیشن به نظرات و فیدبک های متعدد کاربران پاسخ داده و خوشبختانه ایراد مورد بحث در بسته به روز رسانی جدیدی که اخیرا برای این اپ عرضه شده به طور کامل مرتفع شده است و اثری از آن دیده نمی شود. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

با آن که در به روز رسانی اخیر ۶tin بسیاری از مشکلات و باگ های برنامه رفع شده اند اما برخی کاربران به خصوص دارندگان گوشی لومیا ۷۳۵ هنوز هم از وجود برخی ایرادات خبر می دهند. به نظر می رسد توسعه دهنده ی این اپلیکیشن باگ های اعلام شده را رفع کرده و به طور حتم درصدد  بهبود این برنامه خواهد بود. اگر شما هم مشکلات ذکر شده را تجربه کرده اید پیشنهاد می کنیم حتما اپلیکیشن ۶tin را به نسخه جدید ۳.۵ به روز رسانی کنید. شما عزیزان می توانید برای دریافت نسخه جدید این اپلیکیشن به اینجا مراجعه کنید.

 

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,