_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Anthem به EA Access, Origin Access ملحق شد

استودیوی بایوور

عنوان Anthem اثر استودیوی نام آشنای BioWare به تازگی به سرویس عضویتی اشتراکیِ اختصاصی شرکت الکترونیک آرتس (EA) به اسم EA Access و Origin Access اضافه شده است. به ازای پرداخت ۵ دلار در هر ماه، شما می‌توانید این عنوان لوتر شوتر را به طور کامل روی هر سه پلتفرم اصلی شامل پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تجربه کنید. این بازی در تاریخ ۲۲ فوریه امسال برابر با ۳ اسفند ماه سال شمسی گذشته برای همه پلتفرم‌های مقصد خود به عرضه رسید.

اما این پایان ماجرای این بازی نبود که همه چیز به خوبی و خوشی در آن به پایان برسد. این بازی آنچنان مسیر پرفراز و نشیبی را طی کرد که شاید اگر سازندگان آن به گذشته برگردند، حتما در نظر خود برای عرضه این بازی تجدید نظر خواهند کرد. علیرغم درآمد ۱۰۰ میلیون دلاری این بازی در زمان عرضه خود از فروش دیجیتالی، Anthem از همان ابتدا مسیر سختی را پشت سر گذاشت. انتقادها و شکایت‌های بسیار زیادی به سیستم لوت این بازی شده بود و برخی از مکانیزم‌های گیم پلی و گلیچ‌های متعدد و همینطور مشکلات عدیده اجرایی در عملکرد این بازی که تعداد زیادی از آن‌ها هنوز هم مرتفع نشده است، مشکلات بسیار زیادی برای این بازی به وجود آورد. اما اوضاع برای این بازی زمانی بحرانی و جدی شد که طرفداران متوجه شدند سرشان کلاه بزرگی رفته که وقتی دموی این بازی در E3 2017 به نمایش گذاشته شد، این بازی هنوز در مرحله پیش تولید قرار داشت و این دمو از بیخ و بن غیر واقعی ساخته شده بود.

از آن زمان به بعد BioWare تیم ویژه‌ای برای کار کردن روی این بازی اختصاص داد تا آن را برای زمان عرضه‌اش آماده کنند و تا پیش از فرا رسیدن ضرب العجل، این بازی را به دست بازی‌بازان برسانند. همین عجله باعث شد اوضاع از آنچه که بود، وخیم‌تر و بدتر شود چون تیم سازنده اصلا هیچ فرصتی برای کار کردن روی این بازی و رفع عیب و ایرادهای آن در اختیار نداشت و ما عملا با یک بازی ناقص رو به رو بودیم که کاملا واضح بود فقط سر هم بندی شده تا هر جوری که هست، عرضه شود. اضافه شدن سلاح‌های جدید، نقشه‌های بیشتر و تجهیزات هم هیچ کمکی به بهبود شرایط نکرد. این که چه آینده‌ای در انتظار این بازی است، مشخص نیست و باید صبر کنیم و ببینیم، مخصوصا که تعداد زیادی از محتویات ابتدایی که برای این بازی در نظر گرفته شده بود هم تاخیر خورده است. ای کاش این تاخیر در عرضه نسخه کامل این بازی به داد Anthem رسیده بود تا با چنین فاجعه‌ای رو به رو نمی‌شدیم.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,