_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

جزئیاتی از نقشه راه و محتویات Endgame عنوان Anthem ارائه شد +جدیدترین تریلر گیم‌پلی بازی

چیزی به عرضه نسخه زودهنگام Anthem باقی نمانده است و حال به تازگی الکترونیک آرتس و استودیوی بایوور، جزئیاتی از نحوه پشتیبانی پس از انتشار از بازی را منتشر کرده‌اند. بایوور بر روی سه “بخش” به عنوان محتوایات پس از انتشار بازی کار می‌کند که اولین بخش تحت عنوان Echoes of Reality، ماه مارس منتشر خواهد شد. در ادامه با وینفون همراه باشید تا ضمن دنبال کردن این خبر، جدیدترین تریلر از بازی را نیز مشاهده کنید.

خود بخش Echoes of Reality، شامل سه به‌روزرسان با اسامی Stronger Together، Evolving World و Cataclysm می‌شود. طبق اطلاعاتی که اخیرا منتشر شد، Cataclysmها رویدادهایی فصلی هستند که چالش‌های جدید و بزرگتری را برای بازی‌باز فراهم می‌کنند. شما احتمالا باید چندین بار از عهده آن‌ها برآیید و تجهیزات جدیدی را در مسیر خود جمع‌آوری کنید تا بتوانید آن‌ها را کامل کنید.

افتتاحیه Anthem از مجموعه‌ای از Cataclysmها تشکیل شده است که باید گفت بسیار پرتنش به نظر می‌رسند. شما در ادامه می‌توانید ویدئویی از تمامی محتویات پس از انتشار در نسخه نهایی Anthem، از جمله قراردادهای لجندری، پناهگاه‌ها و Cataclysmها را مشاهده کنید:

در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری از محتویات نسخه نهایی Anthem را مطالعه کنید:

جزئیات نسخه نهایی Anthem 

ارتقای سطح

همانطور که در جهان Anthem گشت و گذار می‌کنید، سطح Pilot شما افزایش می‌یابد. با رسیدن به لول 30 (حداکثر لول) شما می‌توانید با اضافه کردن تجهیزات رده بالا به جاولین خود، ارتقای آن را ادامه دهید. هر چقدر تجهیزات کمیاب‌تر باشند، کیفیتشان بالاتر و به دست آوردنشان سخت‌تر است.

درجه‌های سختی بالاتر

Anthem در مجموع شش درجه سختی دارد: آسان، متوسط، سخت، Grand Master و Grand Master 2 و Grand Master 3. سه درجه سختی آخر تنها زمانی آزاد می‌شوند که شما به سطح 30 رسیده باشید. به محض تمام کردن داستان اصلی Anthem، می‌توانید درجه سختی کل بازی را بالا ببرید تا خود را در معرض چالش بیشتری قرار دهید.

ساخت و ساز

اگر نمی‌توانید آن را پیدا کنید، می‌توانید آن را بسازید. اهداف مختلف نسخه نهایی، به شما بلوپرینت‌های ساخت و ساز برای تجهیزات و شخصی‌سازی آیتم‌ها پاداش می‌دهد در حالی که بقیه ماموریت‌ها، به شما مواد ساخت و ساز و سکه‌های موردنیاز برای شکل دادن به طرح‌های اولیه و تبدیل آن‌ها به یک آیتم کامل را پاداش می‌دهند.

قراردادها و قراردادهای لجندری

همانطور که به Freelancer قویتری تبدیل می‌شوید، مردم در Fort Tarsis بیشتر به شما اشاره می‌کنند و بعضی آن‌ها تمایل دارند تا کاری را به شما محول کنند. گروه‌هایی که در Fort Tarsis حضور دارند، قراردادهایی را به شما پیشنهاد می‌دهند. بهبود روابط با این گروه‌های مختلف، دسترسی به بلوپرینت‌های مختلف ساخ و ساز را در اختیار شما قرار می‌دهد. خود را به اعضای گروه ثابت کنید و در نهایت ممکن است یک قرارداد لجندری دریافت کنید. این ماموریت‌های چند بخشی، کار بیشتر، مهارت و قدرت آتش بیشتری برای کامل کردن می‌طلبد اما در عوض پاداش آن نیز بزرگتر است.

چالش‌های روزانه، هفتگی و ماهانه

هنگامی که به یک بلوپرینت دست یافتید، برای ساختن بخشی از تجهیزی که در نظر دارید، نیازمند مواد برای ساخت و ساز و سکه هستید. کامل کردن چالش‌هایی که در ماموریت‌هایتان با آن‌ها روبرو می‌شوید، به شما مواد خامی که برای تبدیل کردن طرح تجهیزات به یک چیز واقعی نیاز دارید، پاداش می‌دهد.

پناهگاه‌ها

پناهگاه‌ها یکی از چالش‌های ثابت و سطح بالا در Anthem هستند که کل جوخه شما را در معرض یک امتحان قرار می‌دهد. در این ماموریت‌های طولانی‌تر، شما باید با برخی از مرگبارترین دشمنان جهان بازی مبارزه کنید و با وارد شدن به عمق قلمروهای ناشناخته، با تعداد بسیار زیادی از آن‌ها روبرو خواهید شد. برای گذشتن از تمامی موانع مبارزه کنید و در نهایت بهترین لوت‌های داخل بازی را پاداش خواهید گرفت.

Cataclysmها

جهان Anthem وحشتناک، خطرناک و غیرقابل پیش‌بینی است و شما مجبورید با پدیده‌های مرگباری که Cataclysm نامیده می‌شوند مقابله کنید. این رویدادهای جهانی یاعث تغییرات در جهان بازی مانند آب و هوای طوفانی، ایجاد سیلی از موجودات متخاصم و تغییرات در چشم‌انداز می‌شود که رازهای جدیدی را برای حل کردن نمایان می‌سازد. کامل کردن این چالش‌ها، پاداش‌های اسرارآمیزی به شما می‌دهد؛ پاداش‌هایی که به زودی اطلاعات بیشتری در موردشان خواهیم داد.

محتویات جدید

Anthem به گسترش خود ادامه خواهد داد و شما می‌توانید انتظار برخورد با موجودات، ماموریت‌ها و داستان‌های جدید در آینده داشته باشید. جاولین‌های خود را آماده نگه دارید و منتظر لحظه موعود باشید؛ شما نمی‌توانید پیش‌بینی کنید که این لحظه کی فرا خواهد رسید.

این عنوان قرار است در تاریخ جمعه 3 اسفند ماه 1397 (22 فوریه 2019 میلادی) بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. مشترکین Origin و EA Access قادر خواهند بود که یک هفته زودتر و در تاریخ 26 بهمن ماه مصادف با 15 فوریه 2019 به بازی دسترسی داشته باشند.

منبع :

WCCFTECH

283 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,