_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تاریخ عرضه نسخه فیزیکی Apex Legends مشخص شد

بازی Apex Legends

عنوان محبوب Apex Legends اوایل امسال به طور رسمی به عرضه رسید که بسیار هم مورد استقبال گسترده‌ی بازی‌بازان و علاقه مندان به بازی‌های بتل رویال قرار گرفت و خیلی زود توانست جایگاه بسیار خوبی در میان این بازی‌ها برای خودش دست و پا کند. در حالی که این روزها آن شور و اشتیاق اولیه‌ای که همه برای این بازی سر و دست می‌شکستند برای این بازی کمرنگ‌تر شده، اما این بازی هنوز هم بسیار محبوب است و توانسته محبوبیت خودش را در سطح بسیار خوبی نگه دارد.

تا به حال این بازی فقط به صورت دیجیتالی در دسترس قرار داشته است اما ماه آینده این موضوع تغییر پیدا خواهد کرد چرا که این بازی دو نسخه فیزیکی جدید دریافت خواهد کرد.

همانطور که ناشر این بازی یعنی شرکت EA اعلام کرده است، نسخه فیزیکی این بازی در غالب دو نسخه متفاوت در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت که حول محور دو شخصیت اسطوره‌ای این بازی جریان دارد. شما می‌توانید هر یک از نسخه‌های Lifeline و یا Bloodhound Edition این بازی را انتخاب کنید. نسخه Lifeline Edition این بازی شامل آیتم‌های متعدد و زیادی از جمله یک پوسته‌ی Legendary Guardian Angel برای Lifeline و یک Angel Struck Badge و یک Winged Guardian Banner به همراه هزار سکه‌ی Apex و تعدادی آیتم ویژه‌ی دیگر خواهد شد در حالی که نسخه Bloodline Edition نیز هزار سکه‌ی Apex خواهد داشت و شامل آیتم‌های متعدد دیگری از جمله یک پوسته‌ی Legendary Bloodhound به اسم The Intimidator و یک Tormentor Badge با یک Feeling Impish Banner و همینطور یک پوسته‌ی Legendary Wrath Bringer برای Prowler خواهد بود.

با این حال این که این بازی در غالب دیسک در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت یا این که کد قابل دانلود خواهد بود، مشخص نشده است اما هر دو نسخه‌ی فیزیکی این بازی به قیمت ۱۹.۹۹ دلار در دسترس علاقه مندان قرار خواهند گرفت. Apex Legends در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و شما می‌توانید آن را به صورت نسخه دیجیتالی تهیه کنید. نسخه فیزیکی این بازی در تاریخ ۲۶ مهر ماه سال جاری شمسی برابر با ۱۸ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی برای هر سه پلتفرم اصلی این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,