در جریان کنفرانس E3 در سال ۲۰۱۵ مایکروسافت با همکاری استودیوی نیوزلندی Aurora44 بازی جدید شخص نقش آفرینی خود را با نام Ashen به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One معرفی کرد. داستان این بازی مربوط به شخصی آواره است که در جستجوی جایی به نام خانه در دنیایی بدون نور و محروم از نور خورشید زندگی می کند. در این دنیا زمین تنها از نوری که از میان خاکسترهای فوران ها عبور می کند تغذیه می کند.

این بازی کاملا جهان باز بوده و شما را برای بقا در این دنیای تاریک و خشن به چالش می کشد، شما در این بازی باید دیگران را برای زنده ماند در کنار یکدیگر به مکان های امن خود هدایت کنید. نکته جالب در رابطه با این بازی این است که تمامی شخصیت ها بدون چهره هستند و تمامی این ویژگی ها به مرموز و جذاب کردن بازی کمک کرده اند.

اما در جریان کنفرانس E3 2017 که ساعاتی پیش شاهد آن بودید، مایکروسافت باز هم با همراهی این استودیو نسخه جدید این بازی را با کیفیت ۴K برای اکس باکس وان اکس معرفی کرد که در ادامه می توانید تریلر آن را تماشا کنید. لازم به ذکر است که در حال حاضر اطلاعات دقیقی از جزئیات بازسازی شده این نسخه در دست نیست و ما هنوز نمی دانیم این نسخه چه تغیراتی را به دنبال داشته است. این بازی قرار است در آینده ای نزدیک برای کاربران پی سی و اکس باکس وان به صورت انحصاری عرضه شود.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1033 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , ,