طی کنفرانس شرکت ایسوس در نمایشگاه Computex 2017 این شرکت کوهی از سخت افزار را به نمایش گذاشت و معرفی کرد، لپ تاپ های جدید، مانیتورهای جدید و اصولا هرچیزی که به سخت افزار ارتباط داشت، در این میان یکی از محصولات جالب این شرکت روتری با طراحی چشم نواز بود.

شرکت ایسوس در طی کنفرانس خود در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ روتر Wi-Fi جدید خود را که Blue Cave نامگذاری شده، رونمایی کرد. طراحی جسورانه و نوآورانه این روتر که فاقد آنتن خارجی است، امری است که در ابتدا به شدت خودنمایی می کند.

به صورت معمول روتر های قدرتمند ۲ تا ۴ آنتن دارند، اما شرکت ایسوس برای آنکه محصولی خاص را وارد بازار کند، دست به طراحی جالبی زده و آنتن ها را به صورت داخلی کار کرده است.

عاملی که ظاهر این روتر را خاص می کند، حفره ای است که در مرکز آن قرار گرفته و نو آبی جذابی در این حفره زینت بخش ظاهر روتر شده است.

روتر Blue Cave شرکت ایسوس از جدیدترین چیپست وای فای شرکت اینتل که امکان ارتباطات بسیار سریع کلاس AC2600 را فراهم می آورد بهره می برد، این روتر همچنین از فناوری امنیتی ایسوس یعنی Asus AiProtection نیز بهره می برد، بدین طریق این روتر را باید اولین روتر بهره مند از  فناوری امنیتی با کلاس تجاری، که برای مصارف خانگی ساخته شده است، دانست.

اگر با فناوری AiProtection آشنایی ندارید باید اشاره کنیم این فناوری راه حلی برای تامین امنیت تمامی وسایل هوشمند متصل به شبکه از جمله تجهیزات اینترنت اشیا می باشد.

در آخر باید اضافه کنیم که روتر Blue Cave ایسوس از IFTTT نیز پشتیبانی می کند به کاربران اجازه می دهد تا روتر خود را با دیگر دستگاه ها و سرویس هایی که از این استاندارد پشتیبانی می کنند متصل کرده و فرآیندهای خودکار هوشمند را میسر سازند.

منبع :

MSPU

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,