پس از این که استودیوی Rocksteady غیبت خود در رویداد E3 پیش رو را رسما اعلام کرد، Geoff Ellenor، کارگردان بازی‌های ویدیویی در شرکت Warner Bros. Games Montreal نیز درمورد احتمال حضور خودش در رویداد E3 امسال در حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر اظهار نظر کرد. جزئیات بیشتر این خبر را می‌توانید در ادامه این مطلب به دست بیاورید. با وینفون همراه باشید.

در حالی که Geoff Ellenor غیبت این توسعه دهنده را مستقیما اعلام نکرد و اظهار نظر آنچنان واضح و شفافی در این زمینه نکرد، اما گفت در حال حاضر برای دیدن Godzilla: King of The Monsters در مونترال کانادا است. وی در این زمینه چنین نوشته است که:

اگر دوست دارید یک جورایی بدانید ماجرا از چه قرار است، باید به شما بگویم که من هواپیما نیستم.

اگر استودیوی Warner Bros. Games Montreal قصد داشت از پروژه بعدی خود در طی برگزاری رویداد E3 2019 رونمایی کند، منطقی بود که Ellenor در آن موقع از سال باید آنجا می‌بود. اما باز هم با این حال بعید نیست که شاهد انتشار یک تیزر،‌تریلر یا هر چیز دیگری از این باشیم تا به نمایش گذاشته شود. شاید هم Ellenor قصد دست انداختن ما را دارد و با حضور خود در این مراسم همه ما را سورپرایز خواهد کرد؟! باید چند روز دیگر هم صبر کنیم، ببینیم ماجرا از چه قرار است.

درمورد این که سازنده Batman Arkham Origins در حال کار کردن و توسعه و ساخت چه پروژه‌ای است، ما هم مثل شما چیزی نمی‌دانیم. آن‌ها در دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی چیزی اعلام کردند اما پیش‌تر از آن نیز یک آگهی شغلی جدید که توسط آن‌ها به انتشار رسیده بود، اعلام می‌داشت که آن‌ها دو پروژه AAA معرفی نشده در دست توسعه و ساخت دارند که تمرکز آن‌ها روی دنیای کامیک‌های DC گذاشته شده بود. این موضوع نشان دهنده دو چیز است: یکی یک عنوان جدید از سری Justice League و دوم، پروژه Suicide Squad که تا به حال هیچ خبری از هیچ یک از آن‌ها نشده است.

شما در روزهای آتی نیز می‌توانید همچنان با همراهی کردن ما، وینفون را دنبال کنید تا اطلاعات و جزئیات بیشتری درمورد E3 2019 مخصوصا از این که Warner Bros. Interactive Entertainment چه چیزی را می‌خواهد به نمایش بگذارد، در اختیار شما قرار دهیم.

منبع :

GAMINGBOLT

 • شنبه 18 خرداد 1398 13:23
 • بدون نظر
 • عرفان رحیمی صادق
 • اخبار
964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  هنوز دیدگاهی ثبت نشده
  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , , , , ,