شاید شما هم به دنبال اپلیکیشن هایی کاربردی و خوب یونیورسال باشید و بسیاری از اپلیکیشن ها برای شما ناشناخته باشد. در ماه فوریه 2018 وب سایت ویندوز سنترال نگاهی به اپلیکیشن های مختلف ویندوزی داشته و لیستی از کاربردی ترین آن ها را تهیه کرده که برخلاف معمول این اپلیکیشن ها متعلق به استور مایکروسافت نیستند اما اپلیکیشن هایی کاربردی به حساب می آیند که می توانند کاربری های متفاوتی داشته باشند. در ادامه با وینفون همراه باشید تا نگاهی به این اپلیکیشن ها داشته باشیم.

Tweet Tray

بهترین اپلیکیشن های ماه فوریه 2018 ویندوز 10

کار اپلیکیشن Tweet Tray این است که به حساب کاربری توییتر شما وصل شده و به شما این امکان را بدهد که بتوانید به واسطه یک پنجره پاپ آپ Tray توییت خود را در کمترین زمان بنویسید و ارسال کنید. شاید این اپلیکیشن بخش های خیلی کمی داشته باشد و به عنوان یک اپلیکیشن کلاینت برای توییتر به حساب نیاید اما به عنوان یک Add-on ویندوزی اپلیکیشن خوبی است. این اپلیکیشن به صورت متن باز ارائه شده و می توانید آن را از گیت هاب دانلود کنید.

دانلود Tweet Tray از گیت هاب

Duet Display

بهترین اپلیکیشن های ماه فوریه 2018 ویندوز 10

Duet Display یک اپلیکیشن بسیار کاربردی برای کسانی است که می خواهند استفاده بهتری است سیستم ویندوزی خود ببرند. به واسطه Duet Display که اپلیکیشنی واسطه میان iOS و ویندوز 10 است شما می توانید کامپیوتر خود را بر روی iPad خود مشاهده کنید و از امکاناتی نظیر صفحه تاچ و همچنین اپل Pencil برای طراحی کردن در محیط ویندوز استفاده کنید و یا اینکه بدون نیاز به خرید سخت افزار اضافه یک صفحه نمایش دوم برای سیستم خود داشته باشید و یا چند صفحه نمایش همزمان فعال را روی ویندوز استفاده کنید. Duet Display یک اپلیکیشن پولی در اپ استور با قیمت 9.99 دلار است و علاوه بر نیاز به خرید و دانلود نسخه iOS این اپلیکیشن، شما باید نسخه ویندوزی آن را نیز از سایت Duet Display دانلود کرده و از امکانات اپلیکیشن استفاده کنید.

دانلود Duet Display برای ویندوز از وب سایت Duet

دانلود Duet Display برای iOS از اپ استور

Parallels Toolbox

بهترین اپلیکیشن های ماه فوریه 2018 ویندوز 10

 اپلیکیشن Parallels Toolbox یک اپلیکیشن بسیار کاربردی است که به واسطه ایجاد یک بخش Tray نمایش داده می شود و شما می توانید از طریق آن از صفحه نمایش خود فیلم بگیرید یا کامپیوتر را به حالت ارائه ببرید و بسیاری از امکانات دیگر که می تواند یک نسخه کمکی خیلی خوب برای Action Center ویندوز 10 باشد و حتی جای آن را بگیرد که سازنده اپلیکیشن Parallels Toolbox با قیمت 15.99 دلار آن را ارائه می کند.

Photos Companion

بهترین اپلیکیشن های ماه فوریه 2018 ویندوز 10

 درست است که اینجا ما یک اپلیکیشن اندرویدی معرفی می کنیم اما این اپلیکیشن توسط Microsoft Garage ساخته شده و با اپلیکیشن Photos ویندوز 10 همخوانی دارد و کار آن ارسال تصاویر از گوشی اندرویدی به ویندوز 10 است. اگر می خواهید که سریعتر از وان درایو عکسهایتان را بین گوشی و کامپیوتر خود جا به جا کنید یا اینکه نمی خواهید از فضای ابری وان درایو استفاده کنید، می توانید از اپلیکیشن رایگان Photos Companion استفاده کنید.
نظر شما درباره این برنامه ها چیست؟
منبع :

WINDOWSCENTRAL

147 پست
امیرحسین شعبانی نژاد
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,