اخیرا کار ساخت و توسعه‌ی عنوان Borderlands 3 که همه‌ی ما سال‌های سال منتظر عرضه و تجربه‌ کردن آن بودیم، به اتمام رسید و این بازی به اصطلاح گلد شد تا اکنون فقط چند هفته تا عرضه‌ی خود فاصله داشته باشد. با توجه به این که اکنون هفت سال از عرضه شدن نسخه دوم این سری که آخرین نسخه‌ی اصلی عرضه شده‌ی آن به حساب می‌آید گذشته، طرفداران و علاقه مندان این سری در حال ثانیه شماری برای تجربه‌ی دوباره عنوان جدیدی از این سری هستند. 

همه این افراد منتظرند تا دوباره اکشن هیجان انگیز این سری را تجربه کنند اما با توجه به شور و هیجان فراوانی که برای این عنوان به راه افتاده است، تبدیل به یک دلیل محکم برای این شده تا عده زیادی از کسانی که تا به حال هیچ یک از نسخه‌های قبلی این سری را تجربه نکرده بودند، به سراغ سومین نسخه Borderlands بروند و آن را تجربه کنند تا ببینند عنوانی که این همه برایش بازار گرمی شده، دقیقا چه چیزی است. پس باید منتظر اضافه شدن عده زیادی به مخاطبان و طرفداران جدیدترین دنباله این سری باشیم.

اما اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که اگر نگوییم همه نسخه‌های این سری را قبلا انجام داده‌اید، اما حداقل کمی با آن آشنایی دارید، آیا باز هم باید نگران در دسترس بودن این بازی باشید؟ به گفته‌ی Anthony Nicholson، تهیه کننده‌ی ارشد عنوان Borderlands 3 در استودیوی Gearbox Software، خیر، شما نباید نگرانی خاصی از این بابت داشته باشید. ایشان در گفت و گوی تازه‌ای که در مصاحبه گروهی اخیر خود با تعدادی از اصحاب رسانه فعال در زمینه بازی‌های رایانه‌ای داشته، در پاسخ به سوالی که از وی پرسیده بود Borderlands 3 چطور قرار است گزینه‌های در دسترس بودن را در اختیار بازی‌بازان قرار دهد، گفت که این بازی عنوانی است که هم طرفداران قدیمی این سری و هم آن عده از کسانی که قرار است برای اولین بار وارد دنیای سری Borderlands شوند و دوست دارند تجربه کوتاهی از آن داشته باشند، کاملا آن را در اختیار خواهند گرفت و این بازی به راحتی برایشان در دسترس قرار خواهد داشت. وی در این زمینه چنین گفت که:

ما یک سری گزینه‌های مختلف و متعدد در اختیار قرار داده‌ایم و همچنین یک سری حالت‌های مختلف هم در نظر گرفته‌ایم تا آن کسانی که این بازی را تجربه می‌کنند یک تیم تشکیل دهند. در حقیقت ما در تیم سازنده این بازی که روی آن کار کرده‌اند، دپارتمان و بخش جداگانه‌ای در نظر گرفته‌ایم تا روی دستیابی پذیری این بازی کار کنند چرا که این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برای همه ما در تیم توسعه دهنده این عنوان برخوردار است.

وی صحبت‌های خود را در ادامه چنین تکمیل کرد که:

اما از نظر این که افراد تازه وارد به این سری اضافه شوند، Borderlands 3 حکم یک بازی شوتر اول شخص برایشان دارد. اگر تا به حال هر بازی شوتر اول شخصی انجام داده باشید، کاملا با این بازی احساس راحتی خواهید کرد. با پیشروی تازه‌ای که ما در بخش Claptrap در لحظات آغازین بازی به وجود آوردیم، می‌خواستیم اطمینان حاصل کنیم که این بخش می‌تواند باعث قدم گذاشتن بازی‌بازان به دنیای بازی و شروع پیشروی آن‌ها در بازی باشد و به آن‌ها نشان دهیم که چطور باید این بازی را انجام داد. ما با انجام این کار قصد داشتیم اطمینان خاطر حاصل کنیم که اگر شما از سال ۲۰۰۹ تا به حال در این سری حضور دارید و آن را بازی کرده‌اید و چه برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ به سراغ این سری رفته‌اید و می‌خواهید این بازی را انتخاب کنید تا متوجه شوید که ما تمام امکانات مورد نیاز برای موفقیت هر چه بیشتر شما را در اختیارتان قرار داده‌ایم تا واقعا بتوانید از تجربه انجام این بازی لذت ببرید.

عنوان Borderlands 3 دقیقا قرار است یک ماه دیگر در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی برابر با ۲۲ شهریور ماه سال جاری شمسی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه برسد. همچنین طبق جزئیات و اخباری که تا به حال از این بازی به انتشار رسیده، Borderlands 3 روی کنسول میان نسلی شرکت سونی یعنی پلی‌استیشن ۴ پرو توانایی اجرا شدن با کیفیت 4K و فریم ریت ۶۰ را دارد اما هر دوی آن‌ها به صورت دو گزینه‌ی مختلف در دسترس قرار خواهند داشت تا از میان آن‌ها یکی را که بیشتر ترجیح می‌دهید، انتخاب کنید که نشان دهنده‌ی یکی دیگر از خلاقیت‌ها و نبوغ تیم سازنده و توسعه دهنده‌ی این عنوان است.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,