استودیو Gearbox در حال کار بر روی یک پروژه جدید به اسم ۱V1 است. پروژه ۱V1 نام یک پروژه فوق محرمانه و سری، اما جذاب این استودیو است که در سبک رقابتی اول شخص است. این کمپانی می خواهد تا به شما شانسی بدهد تا از اولین نفراتی باشید که این بازی هیجان انگیز را بازی می کنید. این بازی یک بازی اول شخص با سرعت بالاست که توانایی های شما را به چالش می کشد.

جدای از یک اسکرین شات که محلی در درون بازی را به نمایش می گذارد، اطلاعات بیشتری از این بازی در دسترس نیست. تابستان امسال استودیو Gearbox نسخه آزمایشی این بازی را برای مدت کوتاهی در اختیار پی سی گیمر ها قرار می دهد. قرار است در این مدت گیمر ها نظرات خود در مورد این بازی را به تیم توسعه دهنده بدهند و امکانات و ویژگی هایی را که دوست دارند در بازی اضافه شود به آن ها گوشزد کنند.

حدس و گمان ها حاکی از این است که این بازی نیز، درست همانند بازی Overwatch اول شخص و در سبک فانتزی باشد. با توجه به فروش بالای بازی اورواچ و همچنین طرفداران بسیار بالای آن، بعید نیست دیگر کمپانی های بازی سازی نیز راه این عنوان موفق را تکرار کنند.

به هر حال باید تا زمانی که این کمپانی اطلاعات بیشتری از این بازی را در اختیار ما بگذارد صبر کنیم.

منبع :

MSPOWERUSER

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , , , ,