دوره انجام دادن نسخه‌ی بتا (آزمایشی) عنوان Call of Duty: Modern Warfare چند روز قبل به پایان رسید که تجربه‌ای از عملکرد میان پلتفرمی آن در اختیار ما قرار می‌داد. حتی با وجودی که این بتا یک سری مشکل داشت، اما واقعا یک موفقیت بزرگ بود. شرکت اکتیویژن (Activision) پس از به پایان رسیدن دوره این بتا، اعلام کرد که این نسخه بزرگ‌ترین بتای تاریخ این سری بوده است که تعداد بازیکنان همزمان آن روی هر سه پلتفرم، به بیشترین مقداری رسیده که این سری تا به حال تجربه کرده بود.

آمار و ارقام دقیق آن توسط آن‌ها اعلام نشده است اما این شرکت ناشر اعلام کرده است که میلیون‌ها نفر در طی دو آخر هفته‌ای که این بتا در دسترس قرار داشت، آن را دانلود و بازی کرده‌اند. Patrick Kelly، کارگردان نوآوری عنوان Call of Duty: Modern Warfare و همینطور معاون مدیر عامل استودیوی Infinity Ward، به پاس تشکر و قدردانی از جامعه پرشور و پرتعداد کاربران نسخه دموی این بازی گفت که:

ما روی این تمرکز کرده‌ایم که بهترین تجربه‌ی آنلاین ممکن را در اختیار بازی‌بازان قرار دهیم که این موضوع شامل دور هم جمع کردن جامعه کاربران بازی به وسیله قابلیت بازی میان پلتفرمی هم انجام می‌شود. ما از تمامی مردمی که در سراسر دنیا وجود دارند، تشکر و قدردانی می‌کنیم که این بتا را بازی کردند و بازخوردهای خود را با ما به اشتراک گذاشتند. پشتیبانی و حمایت‌های شما نه تنها یک منبع الهامِ هدایت کننده برای کل تیم ما است، بلکه داده‌ها و بازخوردهای بسیار مهمی که می‌توانند به ما کمک کنند تا تجربه انجام دادن این بازی را در نسخه نهایی آن بهبود ببخشیم، را هم در اختیار ما قرار می‌دهند.

به هر حال یکی از دلایل و انگیزه‌هایی که سازنده‌های مختلف پیش از عرضه نسخه کامل و نهایی بازی خود دموی آن را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهند، این است که با در اختیار گذشتن بخشی از تجربه این بازی برای کاربران، با دریافت بازخوردها و پاسخ‌های آن‌ها به بازی خود، تجربه نسخه نهایی بازی را بهبود ببخشند و از نظرات و انتقادهای کاربران در جهت بهتر کردن بازی خود استفاده کنند. در ادامه، Byron Beede، که VP اجرایی شرکت اکتیویژن و همینطور مدیر کل سری Call of Duty است، اظهار کرده است که:

واکنشی که ما از طرف بازی‌بازان و کاربران برای عنوان Call of Duty Modern Warfare که ماه آینده به عرضه خواهد رسید، دریافت کردیم، واقعا بی نظیر بود. از همان مراحل ابتدایی توسعه و ساخت این بازی،‌ شور و هیجان بیش از اندازه‌ای برای این بازی وجود داشت. ما از کاربران Call of Duty و تیم‌های توسعه دهنده و سازنده آن که در راس آن‌ها Infinity Ward قرار دارد، برای این که رکورد تازه‌ای با این بتا به ثبت رساندند، تشکر می‌کنیم. ما شدیدا مشتاقانه منتظر فرا رسیدن تاریخ ۳ آبان هستیم تا بازی‌بازان در سراسر دنیا کل عمق نسخه کامل این بازی و گیم پلی جذاب و هیجان انگیزی که Modern Warfare ارایه می‌دهد، تجربه کنند.

در کنار حالت‌ها و بخش‌های کلاسیک مانند Team Deathmatch و همینطور Domination، بتای این بازی بخش Ground War را نیز در اختیار بازی‌بازان قرار می‌داد. این بخش یک حالت جدید است که برای اولین بار در عنوان Call of Duty: Modern Warfare به این سری اضافه شده که اجازه می‌دهد تا حد ۶۴ نفر بازیکن، تنها در یک نقشه با خودروهایی که در اختیارشان قرار داده شده است، با یکدیگر مبارزه کنند. اگرچه بسیار شلوغ و پرهرج و مرج به نظر می‌رسد، اما به لطف نحوه کسب امتیاز در این بخش که با کشتن هر یک از بازیکنان به دست آورده می‌شد و نه با امتیاز گیری، برای بازی‌بازان بسیار جذاب و لذت بخش بود. حال باید ببینیم که Infinity Ward چطور از بازخورد بازیکنان برای بهبود تجربه این بخش استفاده خواهد کرد.

عنوان Call of Duty: Modern Warfare قرار است در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی برابر با ۳ آبان ماه سال جاری شمسی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه برسد. همچنین شب گذشته در جریان برگزاری جدیدترین قسمت رویداد State of Play توسط سونی، از گیم پلی بخش داستانی این بازی برای اولین بار رونمایی شد که می‌توانید از این آدرس آن را مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,