_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تریلر بخش داستانی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

ما حتی بدون بتای بخش مولتی پلیر عنوان Call of Duty: Modern Warfare هنوز هم اطلاعات و جزئیات بسیار زیادی از بخش مولتی پلیر این بازی و حالت‌های مختلف آن در اختیار داریم. پس چیزی که مردم بیش از هر چیز دیگری منتظر دیدن آن در این بازی بودند، بخش کمپین یا همان داستانی این بازی بود که تیم سازنده و توسعه دهنده این بازی در استودیوی Infinity Ward قول داده که قرار است آن را وارد مسیر تازه‌ای کند که هیچ وقت تجربه نکرده بود.

اگر به خاطر داشته باشید، Infinity Ward مدتی پیش قول داده بود که تا پایان ماه سپتامبر میلادی از بخش داستانی این بازی رونمایی کند و برای اولین بار آن را به بازی‌بازان نشان دهد. اکنون به لطف برگزاری رویداد State of Play توسط شرکت سونی که شب گذشته برگزار شده و حسابی هم جنجال برانگیز بود، تیم سازنده این بازی به قول خود وفا کرد و اولین نمایش گیم پلی این بازی را برای ما به نمایش گذاشت که در انتهای این مطلب می‌توانید آن را مشاهده کنید.

اولین تریلر داستانی این بازی که در انتهای این مطلب آن را می‌بینید، بسیار امیدوار کننده و نوید بخش به نظر می‌رسد. در اخبار و اطلاعاتی که ما تا به حال از این بازی شنیده‌ایم، Infinity Ward درمورد موتور گرافیکی جدید خود که در ساخت و توسعه این بازی به کار برده شده است، بسیار اظهار نظرهای زیادی کرده. اکنون با دیدن تریلر بخش داستانی این بازی متوجه شدیم که هیچ یک از این دعاها بی دلیل نبوده و جلوه‌های گرافیکی و بصری زیبایی که ما در این بازی مشاهده کردیم، قطعا حق مطلب را به خوبی ادا کرده است. به جز این، اکنون ما احساس بسیار بهتری نسبت به فرضیه بخش داستانی بازی، لحن آن و سبک داستان سرایی آن پیدا کرده‌ایم که واقعا باعث دلگرمی ما شده است. در نهایت، در این تریلر تایید شده است که بخش Spec Ops Survival Mode یک انحصاری زمانی برای کاربران نسخه پلی‌استیشن ۴ این بازی خواهد بود که این انحصار به خاطر قرار داد همکاری مشترکی است که میان سونی و اکتیویژن (Activision) به امضاء رسیده است. اگر چه کاربران نسخه‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌ شخصی این بازی نیز همچنان می‌توانند اطمینان خاطر داشته باشند که می‌توانند به سایر محتویات پس از عرضه این بازی، به طور همزمان با کابران پلی‌استیشن ۴ دسترسی داشته باشند. در تریلر زیر می‌توانید به همه این‌ها نگاهی داشته باشید.

عنوان به شدت مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare قرار است در تاریخ ۳ آبان ماه سال جاری شمسی برابر با ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی برای کاربران پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی‌ استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه برسد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,