شاید بخش کمپین عنوان پیش روی Call of Duty: Modern Warfare را بتوان یکی از ویژگی‌های این بازی دانست که بیش از سایر بخش‌های آن کنجکاوی کاربران و طرفداران این سری را برانگیخته است چرا که تیم سازنده و توسعه دهنده این بازی در استودیوی Infinity Ward در حال به کار بردن تمام سعی و تلاش خود است تا یک فرم بالغ شده و کامل از داستان سرایی را به واقع گرایانه‌ترین حالت ممکن برای بازی‌بازان روایت کند.

اگر چه سازندگان این بازی همچنان روی این موضوع اصرار و پافشاری دارند که داستان این بازی قرار نیست یک روایت سیاسی را دنبال کند، اما هیچ شکی نیست که وقایع و جریانات بخش داستانی این بازی ارتباط بسیار زیادی به وقایع دنیای واقعی خواهد داشت چرا که سری بازی‌های Call of Duty همیشه در بخش‌های داستانی خود حتی به کوچک‌ترین شکل ممکن، اشاره‌های مستقیم به دنیای واقعی داشته‌اند.

ما اخیرا موفق شدیم برای اولین بار بخش کمپین این بازی را مشاهده کنیم و اولین تریلر آن را نیز مشاهده کنیم. اکنون سازندگان این بازی در استودیوی Infinity Ward ویدیوی جدیدی از این بازی به انتشار رسانده‌اند که بخش‌هایی از پشت صحنه ساخت بخش داستانی این بازی و روند ساخت Call of Duty: Modern Warfare را روایت می‌کند که در آن سازندگان این بازی درمورد مفهوم سازی و ادراک حلق بخش کمپین این بازی صحبت می‌کنند. از دیدگاه آن‌ها، در بخش داستان سرایی، آن‌ها تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا از مشاوران ارتشی گرفته تا شخصیت‌هایی که در داستان این بازی وجود دارند و همینطور نحوه تلاش آن‌ها برای ایجاد تعادل در همه این ویژگی‌ها و خصوصیات دیگر این بازی، باعث شده که آن‌ها مطمئن شوند انجام دادن بخش داستانی و بازی کردن کمپین این بازی به اندازه کافی برای بازی‌بازان لذت بخش و دلچسب خواهد بود. به جز این، آن‌ها درمورد بسیاری از چیزهای مختلف دیگر هم صحبت کردند که همه صحبت‌های آن‌ها را می‌توانید در ویدیوی زیر مشاهده کنید.

عنوان Call of Duty: Modern Warfare قرار است در تاریخ ۳ آبان برابر با ۲۵ اکتبر برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به انتشار برسد. در ادامه شما را دعوت به دیدن ویدیوی پشت صحنه ساخت بخش داستانی این بازی می‌کنم.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , , ,