_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

نسخه آلفای Modern Warfare به‌زودی آغاز خواهد شد

با وجود این که سازندگان عنوان Call of Duty Modern Warfare هنوز از بخش کمپین این بازی که امیدوار بودیم ببینیم، رونمایی نکرده‌اند و ما هنوز هیچ چیز خاصی از آن ندیده‌ایم، اما استودیوی سازنده آن یعنی Infinity Ward یک معرفی تازه از این بازی برای نمایش دادن در رویداد Gamescom 2019 داشتند که به نمایش گذاشتند. 

اگر تا به حال به بخش‌ها و حالت‌های مختلفی که این بازی پوشش خواهد داد، چشم دوخته‌اید و مخصوصا حالت 2v2 در بخش Gunfight چشم شما را به خودش دوخته است، این معرفی تازه ممکن است برای شما دیدنی و لذت بخش باشد و دوست داشته باشید هر چه زودتر آن را ببینید. یک نسخه‌ی آزمایشیِ آلفای باز از حالت 2V2 در بخش Gunfight، در روز جمعه پیش رو از راه خواهد رسید. این نسخه آزمایشی به طور دقیق در تاریخ ۲۳ آگست برابر با ۱ شهریور در دسترس قرار خواهد گرفت. اما یک شرط بزرگ برای انجام دادن آن سر راه شما قرار دارد؛ این بخش فقط برای کاربران کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی‌استیشن ۴ و مدل میان نسلی آن یعنی پلی‌استیشن ۴ پرو در دسترس قرار خواهد گرفت که یعنی کاربران نسخه ایکس‌باکس وان و رایانه شخصی این بازی حتی اگر آن را پیش خرید هم کرده باشند، نمی‌توانند آن را تجربه کنند.

اگر دوست دارید بدانید که اصلا بخش Gunfight درمورد چیست و ماجرای آن از چه قرار است، هنوز مدت زمان زیادی نگذشته است که تیم سازنده عنوان Call of duty Modern Warfare در استودیوی Infinity Ward یک نمایش تازه از گیم پلی این بخش به انتشار رسانده‌اند. همچنین یک نسخه آزمایشی دیگر نیز از این بازی به اسم بتا در ماه سپتامبر از راه خواهد رسید که خوشبختانه آن یکی قرار است برای همه پلتفرم‌های مقصد این بازی در دسترس قرار بگیرد. پس کسانی که پلی‌استیشن ۴ ندارند، نباید نگران از دست دادن چیز بزرگی باشند اما حتی با این حال هم نسخه بتای Modern Warfare اول برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد و بعد از آن در اختیار سایر کاربران روی پلتفرم‌های دیگر قرار خواهد گرفت.

در عین حال اگر برای دیدن بخش کمپین این بازی نگران هستید و دوست دارید هر چه زودتر آن را ببینید، Infinity Ward این اطمینان خاطر را به ما داده است که آن‌ها به زودی از یک چیز جدید درمورد این بازی رونمایی خواهند کرد بنابراین خوشبختانه مدت زمان زیادی نباید برای دیدن آن صبر کنیم. Call of Duty Modern Warfare قرار است به طور دقیق در تاریخ ۳ آبان ماه سال جاری شمسی برابر با ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه برسد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,