_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Spec Ops Survival تنها یک درصد از کل Modern Warfare است

شب گذشته در جریان برگزاری رویداد State of Play شرکت سونی، سرانجام از گیم پلی بخش داستانی و کمپین عنوان به شدت مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare رونمایی شد و Infinity Ward برای اولین بار بخش‌هایی از داستان این بازی را به ما نشان داد. همه چیز به خوبی و خوشی در حال سپری شدن بود که تیم سازنده و توسعه دهنده این بازی ناگهان اعلام کرد بخش Spec Ops Survival یک انحصاری محدود برای کاربران پلی‌استیشن ۴ این بازی خواهد بود. اما تا کیِ؟ با وینفون همراه باشید.

بر اساس گزارشات تازه‌ای که به دست ما رسیده، تا تاریخ ۹ مهر برابر با ۱ اکتبر این روند همچنان ادامه پیدا خواهد کرد. کاملا واضح و مشخص است که کاربران و بازی‌بازان به هیچ وجه این روند را دوست ندارند، مخصوصا آن دسته از کسانی که پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی را برای تجربه کردن این بازی انتخاب کرده‌اند. Taylor Kurosaki، کارگردان داستان سرایی این بازی، اشاره‌ای به انحصار زمانی و محدود آن داشت و مجددا تایید کرد که هسته اصلی بخش Spec Ops و همینطور تک تک محتویاتی که برای این بازی در نظر گرفته شده است، از همان روز اول قابل بازی کردن و تجربه برای همه پلتفرم‌های مقصد این بازی خواهند بود و هیچ خللی در این روند به وجود نخواهد آمد. وی همچنین به این موضوع نیز اشاره‌ای داشت که Survival تنها یکی از بخش‌های Spec Ops بوده است. ور درمورد این موضوع و حواشی پیرامون آن چنین توضیح می‌دهد که:

یک سری تصمیم بسیار مهم در راستای تعهدات مالی ما وجود دارد که پیش از هر چیز دیگر باید در نظر گرفته شوند. من احساسات شما را درک می‌کنم، اما این از بسیاری از چیزهای دیگری که من تا به حال دیده‌ام، بهتر است.

با در نظر گرفتن این که Call of Duty Modern Warfare در حقیقت با اتخاذ کردن چنین تصمیماتی در حال خراب و ویران شدن است، Kurosaki در ادامه صحبت‌ها و اظهار نظر های خود در این زمینه چنین گفت که:

بیایید صادق باشیم و همه چیز را واقع بینانه و منصفانه ببینیم. خراب کردن، واقعا اغراق آمیز و بزرگ‌ نمایی است. Survival تنها یک درصد از بازی است. بقیه‌ی ۹۹ درصد آن به طور همزمان در یک روز و در یک تاریخ برای همه پلتفرم‌ها در دسترس قرار داده خواهند شد. من بیشتر ترجیح می‌دهم که همه مردم ۹۹ درصد از محتویات را در آن واحد و به طور همزمان بازی کنند تا این که ۱۰۰ درصد محتویات آن را مدتی بعد بتوانند تجربه کنند.

با توجه به این که شرکت اکتیویژن یک سری توافقات مدت دار و محدود در زمینه‌های مختلف با شرکت سونی در اختیار دارد، از بسته‌های الحاقی (DLC) و بتاها و رویدادهای بازی Call of Duty گرفته تا محتویاتی که در بازی‌های دیگر اکتیویژن نظیر Destiny 1 و یا حتی Destiny 2 وجود دارد، از دست Infinity Ward خارج است و آن‌ها کنترل چندان زیادی روی این موارد و کنترل اوضاع ندارند. در حقیقت ما هنوز مدت زمان بیشتری باید صبر کنیم و ببینیم این روند به کجا ختم می‌شود. آن طور که به نظر می‌رسد، واکنش مردم و کاربران به بتای مولتی پیلر اخیر این بازی بسیار درخشان بوده و استقبال میلیونی از این بتا توسط کاربران روی هر سه پلتفرم مقصد این بازی انجام شده است.

Call of Duty: Modern Warfare قرار است در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی برابر با ۳ آبان ماه سال جاری شمسی به دست کاربران پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ برسد. در ادامه می‌توانید متن توییت‌های جدید Taylor Kurosaki که در آن‌ها سعی دارد کنترل اوضاع را به دست بگیرد و طرفداران شاکی و ناراضی این بازی را آرام کند، مشاهده کنید.

شما می‌توانید Spec Ops و تک تک محتویاتی که ما برای این بازی عرضه می‌کنیم را در همان روز اول تجربه و بازی کنید. تنها انحصاری زمانی که محدودیت زمانی دارد، Survival است که تنها یکی از چندین و چند بخش Spec Ops محسوب می‌شود.

این به خود شما بستگی دارد، من به تصمیم شما احترام کامل می‌گذارم. ما هر روز تمام سعی و تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین و لذت بخش‌ترین تجربه‌ای که ممکن است را در اختیار بازی‌بازان خود قرار دهیم. یک سری تصمیماتی وجود دارد که در راس همه امور و توافقات مالی ما باید اجرایی شوند و ما هم باید آن‌ها را همیشه در نظر داشته باشیم. من احساسات شما را درک می‌کنم اما این از چیزهای دیگری که من تا به حال دیده‌ام، به مراتب بهتر است.

اگر بخواهیم منصفانه نگاه کنیم، خراب کردن واقعا اغراق آمیز و بزرگ‌ نمایی است. Survival تنها یک درصد از این بازی است. بقیه ۹۹ درصد این بازی، به طور همزمان در اختیار همه کاربران روی همه پلتفرم‌ها در یک تاریخ و در یک روز قرار داده خواهند شد. من بیشتر ترجیح می‌دهم که مردم ۹۹ درصد از محتویات را به طور همزمان بازی کنند تا این که ۱۰۰ درصد از آن را بعدا بتوانند تجربه کنند.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,