بازی Monster Hunter World یکی از آن دسته بازی های صنعت گیم به شمار می‌رود که بواسطه زیبایی خیره کننده، داستان عمیق و ویژگی های اعتیاد آورش ستاره های زیادی از منتقدین این عرصه را از‌آن خود کرده است. با این حال موضوعات مربوط به این بازی تنها به تعریف و تمجید ها خلاصه نمی‌شود و موارد دیگری نیز هستند که نیاز به توجه خواهند داشت. در ادامه با تیم اکس باکس وینفون همراه باشید.

اگر از علاقه مندان بازی باشید، قطعاً می‌دانید که مشکلات فنی یک عضو جدا نشدنی از بازی ها هستند و کم و بیش در هر بازی در شرایط مختلف خود را نشان خواهند داد و Monster Hunter World نیز از این حیث مستثنی نیست، اما این بازی علاوه بر این موارد از مشکل دیگری رنج می‌برد که در ارتباط با سرورهای بازی است و در نتیجه آن کاربران نخواهند توانست تا با دوستان خود بر بستر شبکه بازی کنند. اما خوشبختانه، کپکام در حال کار برای حل این مشکل است.

در طی پستی در توییتر، کپکام در مورد مسایل موجود چنین توضیح داد :

درود بر شکارچیان، ما از مشکلات موجود در بخش های پرطرفدار بازی آگاهیم و تیم مهندسین فعال ما در حال تحقیق برای رفع این مشکل هستند و در اسرع وقت این مشکل را با انتشار یک به‌روز‌رسانی رفع خواهیم کرد.

اگر شما هم با این بازی مشکل دارید، فعلاً بهتر است به صورت انفرادی بازی کنید. با این حال جای نگرانی نیست، زیرا حداقل می‌دانیم که کپکام از این مشکل اطلاع دارد و در حال تلاش برای رفع آن است.

اما جدای از این مشکلات، پس از عرضه Resident Evil 7 در اوایل سال گذشته، بازی Monster Hunter World بواسطه ویژگی های بصری فوق العاده و کیفیت بالای خود در برخی بخش ها را می‌توان دستاورد بزرگی برای شرکت کپکام به در نظر گرفت. این بازی فعلاً برای ایکس باکس و پلی استیشن در دسترس است و انتظار می‌رود نسخه کامپیوتر های شخصی آن در ادامه سال جاری میلادی منتشر شود.

در صورتی که شما هم تجربه کار با این بازی را دارید نظرات خود را به ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

110 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,