عنوان اکشن ماجراجوییِ استودیوی رمدی (Remedy Entertainment)، یعنی بازی Control اخیرا گلد شد و کار ساخت و توسعه آن به اتمام رسید تا در آستانه‌ی عرضه‌ی خود در پایان ماه جاری میلادی، کاملا آمادگی عرضه شدن روی پلتفرم‌های مقصد خود را داشته باشد. اگر شما هم درست مانند عده کثیری از بازی‌بازان بی صبرانه منتظر عرضه شدن این بازی هستید تا بتوانید آن را تجربه کنید، اکنون از حجم نسخه‌ی قابل نصب این بازی اطلاع پیدا کرده‌ایم که در ادامه آن را با شما در میان خواهیم گذاشت. با وینفون همراه باشید.

به لطف لیست شدن این بازی در فروشگاه مایکروسافت اکنون می‌دانیم که حجم این عنوان روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت موسوم به ایکس‌باکس وان به طور دقیق ۳۴.۷۷ گیگابایت خواهد بود. پس به این ترتیب می‌توانیم انتظار داشته باشیم که حجم این بازی روی کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی‌استیشن ۴ نیز چیزی در همین حدود باشد که یک حجم بسیار مناسب و خوب برای چنین عنوانی به حساب می‌آید اما سیستم مورد نیاز Control روی پلتفرم رایانه‌های شخصی ممکن است متفاوت باشد. همانطور که احتمالا در جریان هستید، سیستم مورد نیاز Control روی پلتفرم رایانه‌های شخصی از چیزی که در ابتدا اعلام شده بود، پایین‌تر آورده شده است اما در عین حال تیم سازنده و توسعه دهنده‌ی این بازی در استودیوی Remedy Entertainment هم این اطمینان خاطر را به بازی‌بازان داده‌اند که این موضوع به معنی Downgrade شدن بازی نیست و بر اساس تمام گیم پلی‌ها و تریلرهایی که تا به حال از این بازی روی رایانه‌های شخصی دیده‌ایم، این بازی حرف‌های زیادی از این نظر برای گفتن خواهد داشت.

همانطور که اشاره شد، عنوان Control در پایان ماه جاری میلادی برابر با ۲۷ آگست ۲۰۱۹ میلادی برابر با ۵ شهریور ماه سال جاری شمسی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه خواهد رسید. در ادامه نیز از شما دعوت می‌کنیم که برخی از مطالب اخیر ما درمورد این بازی را مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,