به‌روزرسانی کریترز ویندوز 10 درحال‌ حاضر روی 72.5 درصد از کامپیوترهای شخصی نصب شده است. مایکروسافت به‌روزرسانی کریترز ویندوز 10  را برای کامپیوترهای شخصی و تبلت‌ها در آوریل امسال عرضه کرد که به نظر می‌رسد کاربران زیادی هنوز دستگاه‌های خود را به روزرسانی نکرده اند. AdDuplex (بزرگترین شبکه ترفیع اپلیکیشن های چند پتلفرمی در ویندوز 10)، گزارش جدیدی از میزان سهم نسخه های مختلف ویندوز 10 در میان کاربران منتشر کرده است. برای آگاهی از جزییات با وینفون همراه باشید.

با آنکه مدت کوتاهی از عرضه به‌روزرسانی کریترز می‌گذرد، این به‌روزرسانی روی 72.5 درصد از کامپیوترهای شخصی در حال قدرت‌نمایی است. در سال 2016 به‌روزرسانی سالگرد ویندوز 10 بعد از گذشت همین زمان روی91.5  درصد از دستگاه‌های ویندوز10 نصب شده بود. به نظر می‌رسد که مایکروسافت هنوز نتوانسته همه کاربران را برای ارتقا به این به‌روزرسانی متقاعد کند. از طرفی دیگر، به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز10 برای عموم مردم در 17 اکتبر عرضه خواهد شد.

به‌روزرسانی کریترز ویندوز 10 البته هنوزهم درحال جذب کاربر است، در مقایسه با ماه قبل ( آگوست) 7.5 درصد افزایش کاربر داشته است. به‌ بیان دیگر به‌روزرسانی کریترز علی‌رغم رشد مناسب، نتوانسته رکورد خیره کننده به‌روزرسانی سالگرد را جابجا کند.

بر اساس اخبار دیگر این موسسه، شرکت HP بزرگترین سازنده کامپیوترهای ویندوز 10 است که 25.2 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده است. از طرفی دیگر مایکروسافت در رتبه هشتم با 2.8 درصد سهم مصرف قرار دارد. همچنین AdDuplex نشان می‌دهد که سرفس‌پرو با کسب سهم 5.8 درصدی از بازار، محبوبتر از سرفس لپ تاپ است، این درحالی است که سرفس لپ تاپ تنها 1.7 درصد از بازار را به تسخیر خود درآورده است.

منبع :

WINDOWSLATEST

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,