_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

قابلیت کراس‌پلی در هنگام عرضه Borderlands 3 در دسترس نخواهد بود تریلر جدیدی از بازی نیز منتشر شد

بعد باز شدن امکان پیش خرید بازی در صفحه مخصوص بازی در فروشگاه مایکروسافت، قابلیت کراس‌پلی یا بازی میان پلتفرمی، جزو ویژگی‌های Borderlands 3 ذکر شده بود. با این حال سازندگان در استودیوی گیرباکس (Gearbox) سریعا به این موضوع اشاره کردند که این قابلیت برای بازی هنوز در دست بررسی است و بنابراین نباید از آن به آن یک ویژگی قطعی یاد شود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

کمتر از دو ماه دیگر به انتشار بازی در تاریخ 13 سپتامبر باقی مانده است و حال سرانجام رندی پیکفورد (Randy Pitchford)، رئیس استودیوی گیرباکس، سرانجام در خصوص این موضوع اظهاراتی را بیان داشته است. ظاهرا در هنگام انتشار بازی خبری از قابلیت میان پلتفرمی نخواهد بود اما گیرباکس با جدیت در حال همکاری با تمام جناح‌ها (سونی، مایکروسافت و اپیک از آنجا که بازی انحصاری زمانی این فروشگاه خواهد بود) است تا این اتفاق در اسرع وقت به واقعیت بپیوندد. در ادامه سخنان وی در این خصوص را می‌خوانید:

برخی ممکن است حدس بزنند که این محتوای آتی ممکن است در مورد کراس‌پلی باشد. این محتوای آتی شگفت‌انگیز است ولی در مورد کراس پلی نیست. با این حال خبر خوب این است که ما متعهد هستیم که در اسرع وقت پس از انتشار بازی، در زمینه پشتیبانی از قابلیت کراس‌پلی در عنوان Borderlands 3 با شرکای خود همکاری کنیم.

اما برای روشن شدن قضیه باید بگویم در زمان انتشار Borderlands 3 هیچگونه قابلیت میان‌پلتفرمی نخواهیم داشت و ما به طور نزدیک در حال کار با شرکای خود هستیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن یک تجربه میان پلتفرمی مثبت را ایجاد کنیم. ما به ایجاد قابلیت میان‌ پلتفرمی در هر تعداد پلتفرمی که ممکن باشد، متعهد هستیم.

اما در جدیدترین اخبار مربوط به عنوان Borderlands 3، به تازگی سازندگان از تنوع سلاح‌ها در بازی و روند ایده‌پردازی در مورد خلق آن‌ها در استودیو گفته‌اند. همچنین به تازگی تریلر جدیدی از بازی در دسترس قرار گرفته است که بر روی آهنگ کلاسیک So Happy Together تمرکز دارد. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید.

عنوان Borderlands 3 قرار است در تاریخ جمعه 22 شهریور ماه 1398 مصادف با 13 سپتامبر 2019 میلادی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر شود.

منبع :

WCCFTECH

283 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,