_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Cyberpunk 2077 برای عرضه روی Google Stadia معرفی شد

در طی برگزاری کنفرانس اختصاصی Google Stadia در بزرگ‌ترین رویداد بازی‌های رایانه‌ای سال در اروپا موسوم به Gamescom 2019‌ که به اسم Stadia Connect برگزار شد، تیم سازنده عنوان Cyberpunk 2077 در استودیوی CD Projekt Red تایید کرد که این بازی برای کنسول استریم کننده‌ی شرکت گوگل هم به عرضه خواهد رسید. 

این عنوان نقش آفرینی اول شخص، قرار شده است سال آینده میلادی برای کنسول‌های نسل فعلی سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان به همراه پلتفرم رایانه‌های شخصی به عرضه برسد اما اکنون به واسطه تایید عرضه شدن این بازی برای گوگل Stadia، می‌توانید به طور موثر آن را میان پلتفرم‌ها و دستگاه‌های مختلف استریم کنید و آن را روی همه آن‌ها در دسترس قرار دهید. فعلا هیچ گیم پلی تازه‌ای به نمایش گذاشته نشد اما تیم سازنده و توسعه دهنده این عنوان در استودیوی سی دی پراجکت رد درمورد تجربه کار کردن با کیانو ریوز (Keanu Reeves)، زندگی کردن در چهره آینده شهر Night City و بسیاری از چیزهای دیگر صحبت کردند.

عنوان Cyberpunk 2077 بازی‌‌بازان را در نقش شخصیتی به اسم V قرار خواهد داد که پیشینه و رگ و ریشه اصلی وی توسط بازی‌بازان قابل انتخاب است و آن‌ها تصمیم می‌گیرند پروتاگونیست قابل کنترل آن‌ها چه گذشته‌ای داشته باشد. این مسیرهای زندگی مختلف، نحوه تعامل برقرار کردن شخصیت شما با دنیای بازی و شخصیت‌های آن‌ را تعیین خواهد کرد.

همچنین شخصی سازی‌های بسیار گسترده‌ای نیز قرار است در این بازی وجود داشته باشد که اگر حتی تعدادی از جزئیات، اطلاعات و اخباری که ما از این بازی پوشش داده‌ایم را دنبال کرده باشید، با برخی از آن‌ها آشنایی خواهید داشت. شهر Night City هم واقعا منطقه بسیار گسترده‌ای از نظر وسعت است که شامل شش ناحیه اصلی خواهد شد که هر از این ناحیه‌ها نیز خودشان شامل چند محله مختلف هستند که سبک زندگی مردم در هر یک از آن‌ها با دیگری متفاوت است. برای کسب اطلاعات و اخبار بیشتر از مراسم گیمزکام ۲۰۱۹ همچنان با ما همراه باشید چرا که برای Cyberpunk 2077 هم هنوز خبرهای بزرگ بیشتری در راه است که یکی از آن‌ها نمایش دموی گیم پلی این بازی که در E3 2019 پشت درهای بسته نمایش داده شد، خواهد بود.

Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۲۷ فروردین ماه سال ۹۹ شمسی برابر با ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و گوگل Stadia که تازه تایید شد، به عرضه برسد. جالب است که تا همین چند وقت پیش از نظر پلتفرم‌های مقصد این بازی، تاکید سازندگان فقط روی سه پلتفرم اصلی بازار بود اما اکنون یک پلتفرم تازه به آن‌ها اضافه شده است.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,