اخبار

نمایش Cyberpunk 2077 در E3 2019 بر روی ویندوز اجرا می‌شد احتمال می‌رود عملکرد بازی بر روی کنسول‌ها ضعیف‌تر باشد

Cyberpunk 2077 امسال نیز در رویداد 2019 Electronic Entertainment Expo به نمایش گذاشته شد و امسال نیز همانند سال گذشته، علاوه بر تریلرهای منتشر شده در کنفرانس‌ها، یک نسخه‌ی دمو از بازی برای عده‌ای محدود در دسترس قرار گرفت.

مطابق انتظار، دموی نمایش داده شده همه را به تحسین وا‌داشت. جلوه‌های بصری و واقع گرایی فوق‌العاده بازی از موارد قابل توجه دموی بازی گزارش شده است. اما سؤال اصلی آن است که آیا عملکرد Cyberpunk 2077 بر روی کنسول‌های این نسل نیز به مانند نسخه‌ی ویندوز خواهد بود؟

همان‌طور که بسیاری حدس زده بودند و به نقل از CD Projekt Red، دمو های نمایش داده شده در جریان E3 2019 بر روی ویندوز اجرا شدند. این موضوع توسط Marcin Momot از CD Projekt Red در توییتر تأیید شد و این به نوعی مهر تأیید بر عملکرد ضعیف‌تر بازی بر روی پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان خواهد بود. این توسعه دهنده‌ی لهستانی پیش از این اعلام کرده بود که ترجیح می‌دهد Cyberpunk 2077 را بر روی کنسول‌های نسل بعد منتشر کند و این به عملکرد بازی بر روی کنسول‌های فعلی بر می‌گردد.

Cyberpunk 2077 در روز بیست و هشتم فروردین ماه ۱۳۹۹ برای سه پلتفرم اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه‌ی رایانه‌ای بازی از Ray Tracing پشتیبانی خواهد کرد. از طرفی دیگر، نسخه‌ی اکس باکس وان اکس بازی با کیفیت 4K اجرا خواهد شد؛ بنابراین درحالی‌که نباید انتظار عملکردی مشابه با نسخه‌ی ویندوز بازی داشت، اما این نسخه از بازی نیز تجربه‌ای رضایت بخش را برای کاربران رغم خواهد زد.

منبع : وینفون
 • شنبه 25 خرداد 1398 20:11
 • بدون نظر
 • نیما رضایی
 • اخبار
11 پست
نیما رضایی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  هنوز دیدگاهی ثبت نشده
  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , ,