کاربران طلایی ایکس باکس لایو هم اکنون می‌توانند عناوین Splinter Cell Conviction و Death Squared را از طریق سرویس Games with Gold به صورت رایگان تجربه کنند.

هر ماه برای کاربران سرویسGames with Gold  چهار عنوان تخفیف می‌خورد که ای این عناوین برای کنسول های ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 خواهد بود. در نیمه دوم ماه جولای عناوین جذابی عرضه خواهد شد، شما می توانید عنوان Death Squared را برای کنسول ایکس باکس وان و عنوان Splinter Cell Conviction را برای کنسول ایکس باکس 360 خود دریافت کنید البته عنوان Splinter Cell Conviction را نیز می‌توانید برروی کنسول ایکس باکس وان به دلیل سرویس backward compatible اجرا کنید و از آن لذت ببرید.

عنوان Death Squared یک عنوان ‍پازل و معمایی فوق‌العاده است که در آن شما باید به صورت دو نفره یا چهار نفره مراحل را به پایان برسانید. در این عنوان تنها کاری که شما باید انجام بدهید قرار گرفتن در مکان خود است که البته این کار با وجود تله های فراوان پیچیدگی و دردسر های خاص خود را دارا است.

عنوان Splinter Cell Conviction شاید تجربه همیشگی ما را از سم فیشر شخصیت اصلی این مجموعه بهم بزند اما بهر حال این عنوان نیز یکی از قسمت های مجموعه Splinter Cell است و نیز به صورت رایگان عرضه شده است. عنوان Splinter Cell Conviction داستان شخصیتی به نام سم است که به تازگی دخترش را در یک حادثه ی دلخراش و عجیب از دست داده، سم که به عوامل مرگ دخترش مشکوک شده است مشغول تحقیق می شود، او در طی تحقیقاتش به مسائل فراوانی پی می برد و متوجه می شود که قتل دخترش یک مسئله ی ساده نیست بلکه ابعادی بزرگ تر و ملی دارد. شما در نقش سم که حالا سنش بالا رفته و دیگر توانایی های سابق را ندارد، باید به مصاف دشمنانتان بروید و انتقام دخترتان را از آن ها بگیرید.

شما شاید با مشاهده فروشگاه مایکروسافت متوجه شده باشید که عنوان Splinter Cell Conviction در آن به صورت رایگان قرار نگرفته است اما این مشکلی است که به تازگی به وجود آمده است اما بهر حال با مشاهده این صفحه حتی شما می‌توانید این عنوان را به صورت رایگان دریافت کنید.

عنوان Death Squared را شما می‌توانید تا تاریخ 15 آگوست به صورت رایگان برای کنسول ایکس باکس ون و عنوان Splinter Cell Conviction را نیز می‌توانید تا تاریخ 31 ما جاری یعنی جولای به صورت رایگان برای کنسول ایکس باکس 360 خود دریافت کنید.

اعضاء باید این نکته را به خاطر داشته باشند که بازی های رایگان را در طی مدت اعلام شده در خواست کنند، حتی اگر قصد ندارند که فورا این بازی ها را انجام دهند، چون می توانند حتی بعد از تاریخ اعلام شده و در ماه های آینده نیز آنها را بازی کنند.

اگر شما عضویت طلایی دارید حتما اخبار منتشر شده را دنبال کنید چراکه ممکن است بازی هایی را که علاقه دارید به صورت رایگان عرضه شوند و شما از آنها غافل شوید.

منبع :

MSPU

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , ,