در نمایشگاه Computex امسال کمپانی دل از دو دستگاه AIO رونمایی کرد تا همچنان در این عرصه نیز فعالیت داشته باشد و با رقبای قدرتمندی همچون مایکروسافت و اپل رقابت کند. با وینفون همراه باشید. 

شرکت دل دو دستگاه AIO با نام های Inspiron 27 7000 و Inspiron 24 5000 در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ رونمایی کرد. نسخه ی ۲۷ یک دستگاه آماده واقعیت مجازی است که از پردازنده چند هسته ای Ryzen AMD و کارت گرافیک AMD Radeon RX500 بهره می برد.

شرکت دل همچنین قابلیت InfintyEdge که صفحه نمایش تقریبا بدون حاشیه است را نیز به رایانه های AIO اضافه کرده است تا صفحه نمایش بیشتری در اختیار کاربر باشد. رایانه ی Inspiron 27 7000 این شرکت قابلیت افزایش کیفیت صفحه نمایش تا ۴K UHD نیز دارد. این رایانه با دوربین ویندوز هلو و دستیار صوتی کرتانا تجهیز شده است و از دو درایو حافظه SSD پشتیبانی می کند.

رایانه ی دیگر که Inspiron 24 5000 AIO نام دارد نیز با تکنولوژی جدید SmartByte به خانه ها و اداره ها می رود، اینتکنولوژِ از بافرینگ در هنگام استریم محتواها جلوگیری می کند. تکنولوژی جدید استریم های ضروری اینترنت را تشخیص می دهد و ویدیوها را با کمترین اختلال و وقفه نمایش می دهد. این رایانه نیز همانند مدل ۲۷ اینچی از قابلیت InfinityEdge بهره می برد و هم چنین از پردازنده نسل هفتم AMD و پردازنده گرافیکی AMD Raedon RX560 استفاده می کند.

نسخه ی ۲۷ اینچی اکنون در چین و سایت دل در دسترس است و دیگر فروشندگان جهان طی هفته های اینده با قیمت ۹۹۹.۹۹ دلار به فروش آن اقدام خواهند کرد. نسخه ی ۲۴ اینچی نیز از امروز در چین و در طی هفته های آینده در دیگر مناطق با قیمت ۶۹۹.۹۹ دلار به فروش خواهد رسید.

منبع :

MSPU

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,