_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

حجم کلی Destiny 2: Shadowkeep مشخص شد

Destiny 2: Shadowkeep، گسترش دهنده بزرگ بعدی برای عنوان لوتر شوتر محبوب استودیوی بانجی (Bungie) کم‌تر از یک هفته دیگر در دسترس قرار خواهد گرفت و برای تهیه به بازار عرضه خواهد شد که قول داده واقعا یک بسته گسترش دهنده بزرگ باشد. اما بزرگی این بسته نه تنها به خاطر محتویات پرشمار و متعددی است که در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد، که نشان از آپدیت‌های محتویات بسیار زیاد جدید برای این بازی دارد، بلکه به خاطر حجم فایل خود نیز هست که باعث بزرگی آن شده. با وینفون همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از آن به دست بیاورید.

همانطور که صفحه‌ی این بازی در فروشگاه پلی‌استیشن نشان می‌دهد، این بسته‌ی گسترش دهنده نیاز به داشتن ۶۸ گیگابایت فضای خالی روی کنسول پلی‌استیشن ۴ شما دارد که نشان می‌دهد احتمالا می‌توانیم انتظار داشته باشیم که نسخه‌های ایکس‌باکس وان و سیستم مورد نیاز رایانه شخصی این عنوان نیز در همین حوالی باشد و تقریبا همین حجم را برای نصب شدن نیاز داشته باشد که واقعا برای یک بسته گسترش دهنده زیاد و حجیم به نظر می‌رسد طوری که حتی نسخه کامل اغلب بازی‌ها نیز چنین حجمی ندارند، چه برسد به گسترش دهنده‌های آن‌ها. همچنین این نکته نیز چیز قابل توجهی است که این مقدار، حجم فضای مورد نیاز کل بازی Destiny 2 را نیز زیاد خواهد کرد و حجم کلی این بازی را به رقم خیره کننده‌ی ۱۶۵ گیگابایت خواهد رساند. بنابراین اگر شما این بازی را به هر دلیلی پاک کرده‌اید و در حال فکر کردن به این هستید که بسته‌ی گسترش دهنده‌ی پیش روی این بازی را در اختیار داشته باشید، خب قطعا مدت زمان بسیار زیادی طول خواهد کشید تا فقط آن را دانلود کنید.

بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Destiny 2: Shadowkeep در ابتدا قرار بود در ماه سپتامبر پیش رو به عرضه برسد اما هم این و هم New Light که نسخه‌ی Free to play بازی Destiny 2 به حساب می‌آید (که شامل تمام محتویات این بازی تا قبل از Forsaken نیز می‌شود) اخیرا برای عرضه شدن در تاریخ ۱ اکتبر برنامه ریزی شده است. اطلاعات بیشتری از این بسته گسترش دهنده در رویداد پیش روی Gamescom به انتشار خواهد رسید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,