بلاخره نوبت به گاردین‌های پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز رسید. پیش دانلود بسته گسترش دهنده‌ی Shadowkeep برای بازی Destiny 2 در حال حاضر روی شبکه استیم قابل انجام دادن است و شما می‌توانید آن را دانلود کنید. بر اساس گزارش‌هایی که درمورد این بسته گسترش دهنده به دستمان رسیده، حجم Shadowkeep چیزی حدود ۷۹ گیگابایت است، بنابراین اگر می‌خواهید آن را تجربه کنید، باید مقداری از فضای خود را برای آن آزاد کنید.

Destiny 2 New Light و همینطور Shadowkeep، که بسته گسترش دهنده‌ی بعدی این عنوان شوتر که در دنیای قابل اشتراک گذاری در جریان است می‌باشد، از سه شنبه آغاز به کار خواهد کرد و سرور‌های آن آنلاین خواهند شد. آن عده از کسانی که اطراف Battle.net پرسه می‌زنند و از آن مهاجرت کرده‌اند، باید این نکته را در نظر داشته باشند که بسته گسترش دهنده Forsaken هم تقریبا سال گذشته در همین روزها به دست کاربران رسیده بود. به دلیل اهمیت بالای زمان در جابجایی لایسنس، مراحل و محتوای داستانی Forsaken از دسترس خارج خواهند شد. با این حال شما همچنان می‌توانید به Gambit, Forsaken Strikes. The Tangled Shore و همینطور Dreaming City دسترسی داشته باشید.

لانچ تریلر بسته گسترش دهنده‌ی Shadowkeep نیز در حال حاضر در دسترس قرار دارد و می‌توانید آن را مشاهده کنید که برخی از خطراتی که بازی‌بازان در ماه ممکن است با آن‌ها مواجه شوند را به نمایش می‌گذارد. برخی از این خطرات شامل ارتشی از Nightmare ها، دشمنان قبلی که در گذشته وجود داشتند مانند Crota و Ghaul و همینطور یک صدای مرموز که ممکن است تاریکیِ مورد انتظار باشد، خواهند بود.

بسته گسترش دهنده‌ی Shadowkeep برای عنوان Destiny 2 قرار است در تاریخ ۹ مهر ماه برابر با ۱ اکتبر، یعنی کم‌تر از یک هفته دیگر به دست بازی‌بازان روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی‌ استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی برسد. با وینفون همراه باشید.

منبع :

GAMINGBOLT

 • پنجشنبه 4 مهر 1398 16:00
 • بدون نظر
 • عرفان رحیمی صادق
 • اخبار
964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  هنوز دیدگاهی ثبت نشده
  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , , , , ,