Dishonored_2

کمپانی Bethesda در نظر دارد تا با به روز رسانی دوم این بازی در ماه فعلی، برخی از ویژگی های گیمرپسند را به بازی اضافه کند. این بازی بالاخره سطح سختی همانند بازی های دیگر را به دست خواهد آورد. با وینفون همراه باشید.

طبق اعلان کمپانی بازی بتسدا در بلاگ خود، تنظیمات سختی شخصی سازی شده به زودی به برترین بازی سال ۲۰۱۶ اضافه خواهد شد. این به روز رسانی به کاربران اجازه خواهد داد تا تجارب اسرارگونه خود را طراحی کنند. در این به روز رسانی بیش از ۲۰ اسلایدرمختلف در اطراف قرار خواهد داشت که می تواند اثرات مختلفی بر روی چیزهای مختلف مثل یادگیری مشاهده و بررسی دشمن از پشت دیوار یا ضربه زدن به دشمنان با دارت های خواب بگذارد.

در این به روز رسانی یک اسلایدر با نام Iron Mode وجود خواهد داشت که باعث می شود تا گیمرها زمان شروع بازی جدید را انتخاب کنند. این باعث می شود تا ذخیره ی دستی بازی ها  یا لودینگ در هنگام اضافه کردن مرگ دائمی جلوگیری شود.

برای افرادی که می خواهند ماموریت ها را مجددا وقتی کامل شده است بازی کند، از این به بعد به شما اجازه داده خواهد شد تا ماموریت را انتخاب کنید و آن را در هر سطحی مجددا شروع کنید. نسخه ی اول Dishonored به گیمرها اجازه ی بازی مجدد ماموریت از مرحله شروع را می داد و به نظر می رسد نسخه ی دوم این بازی نیز همانند آن باشد اما این قابلیت با به روز رسانی ها ایجاد خواهد شد و اکنون گیمرهایی که از نبود این قابلیت در نسخه ی دوم ناراضی بودند و مجبور بودند به سیوهای خود مراجعه کنند، به نظر می رسد دیگر مشکلی نداشته باشند.

این تغییرات در استیم و در نسخه بتا از ۱۸ ژانویه عرضه خواهد شد و نسخه ی کامل آن برای رایانه، پلی استیشن ۴، اکس باکس وان طی هفته ی بعد آن و از ۲۳ ژانویه عرضه خواهد شد.

منبع :

POLYGON

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,