_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

مدت زمان گیم پلی Dying Light 2 مشخص شد

دیگر بر هیچ کس پوشیده نیست که عنوان Dying Light 2 که به دست استودیوی Techland در حال توسعه پیدا کردن است، یک تجربه بزرگ و عظیم خواهد بود. اگرچه به نظر می‌رسد که توجه اصلی سازندگان این بازی روی این بوده تا ارزش تکرار پذیری این عنوان را بالا نگه دارند، مخصوصا با توجه به این که انتخاب‌ها و تصمیمات بازی‌بازان می‌تواند باعث بازگشایی مناطق و نواحی جدیدی شود، مقدار کلی محتوایی که در این عنوان در اختیار بازی‌بازان قرار داده خواهد شد، هنوز هم بسیار چشمگیر و زیاد است.

این موضوع را Tymon Smektala، طراح ارشد این بازی، در گفت و گوی تازه‌ای که در مصاحبه اخیر خود با Prankster 101 داشته، عنوان کرده است. به گفته‌ی وی، داستان اصلی این بازی می‌تواند در طی ۱۵ تا ۲۰ ساعت به اتمام برسد. البته وی این عدد را پس از پافشاری و اصرار زیاد عنوان کرد چرا که معتقد بود محاسبه و اندازه گیری مقدار گیم پلی در یک بازی جهان آزاد کار بسیار سختی است. البته در نهایت این مقدار بستگی به سبک بازی کردن بازی بازان نیز دارد چرا که هر کسی سبک بازی متفاوتی نسبت به دیگران دارد که ممکن است بخواهد گشت و گذار بیشتری در محیط‌‌های بازی داشته باشد و یا زمان بیشتری را با بازی سپری کند. موارد اضطراری نیز می‌توانند در این بازی مشاهده شوند که می‌تواند تاثیر مستقیم روی مدت زمان انجام دادن این بازی داشته باشد. اسمکتالا درمورد این موضوع چنین گفت که:

این اتفاقات ممکن است در حین انجام دادن بازی برای شما رخ دهند و شما هم باید به آن‌ها واکنش نشان دهید.

با این حال، در کل بیش از ۱۰۰ ساعت محتوای مختلف برای بازی کردن در انتظار بازی‌بازان قرار دارد که می‌توانند آن‌ها را انجام دهند. Smektala در ادامه اظهارات خود در مورد این موضوع، چنین اضافه کرد که:

اما این مقدار برای بخش داستانی اصلی بازی چیزی حدود ۱۵ تا ۲۰ ساعت است چرا که، می‌توانم به شما چنین بگویم که کل محتویاتی که ما برای شما در Dying Light 2 در نظر گرفته‌ایم، بیش از ۱۰۰ ساعت خواهد بود.

با توجه به ادعای Smektala باید ببینیم چه محتویات فرعی دیگری در این بازی برای ما تدارک دیده شده است، چرا که با توجه به این که حداکثر ۲۰ ساعت محتوای داستانی داریم و کل محتویات بازی نیز ۱۰۰ ساعت طول خواهند کشید، پس حدود ۸۰ ساعت یا بیشتر، محتوای فرعی در مراحل دیگر این بازی در انتظار ما است که در حالت عادی شاید کسل کننده و تکراری به نظر برسند. Techland ریسک بزرگی کرده و باید ببینیم چطور از پس این چالش بر خواهد آمد. باید تا زمان عرضه این بازی صبر کنیم و ببینیم سازندگان این بازی چه چاره‌ای برای تکراری نشدن آن خواهند اندیشید.

عنوان Dying Light 2 قرار است در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخص به عرضه برسد اما سازندگان و توسعه دهندگان این بازی در استودیوی Techland درمورد تاریخ دقیق عرضه این بازی چیزی اعلام نکرده‌اند. همچنین با توجه به این که در ماه نوامبر پیش رو کنسول استریم کننده‌ی گوگل به اسم Stadia نیز روانه بازار خواهد شد، احتمال عرضه شدن Dying Light 2 برای این کنسول هم زیاد است. بر اساس ادعای سازندگان این بازی، Dying Light 2 چهار برابر بزرگ‌تر از نسخه اول خود خواهد بود و با توجه به مقدار محتویاتی که در زمان عرضه برای این بازی در نظر گرفته شده است، هنوز هم چیزهای بیشتری برای آن در راه است. همچنین Smektala در همین مصاحبه به موضوع دیگری هم اشاره کرد که نشان می‌داد Dying Light 2 هم درست مانند نسخه اول خود حداقل تا چهار سال پس از عرضه، پشتیبانی و حمایت خواهد شد و محتوای جدید دریافت خواهد کرد. جزئیات بیشتر را درمورد این موضوع، از این آدرس می‌توانید مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , , ,