عنوان Dying Light 2 که به احتمال زیاد یک عنوان میان نسلی خواهد بود، سال آینده میلادی به عرضه خواهد رسید. این بازی عنوانی است که با هزار امید و آرزو از راه خواهد رسید. این بازی نه تنها شامل یک دنیای عظیم و بزرگ خواهد بود که گزینه‌های متعددی برای انتخاب کردن در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد داد که منجر به خلق یک داستان چند شاخه‌ای خواهد شد، بلکه می‌تواند دارای بخش‌های بزرگی باشد که شما به خاطر انتخاب‌هایی که در طول مسیر خود انجام داده‌اید، ممکن است آن را از دست بدهید.

همچنین بر اساس گزارشات متعددی که تا به حال از این بازی به دست ما رسیده و ما هم برای شما پوشش داده‌ایم، این بازی عنوانی نیست که با یک بار عرضه شدن خود به پایان برسد و دیگر پشت سرش را هم نگاه نکند، چرا که تیم سازنده و توسعه دهنده این بازی در استودیوی Techland نقشه دارد تا برای سال‌های سال از این بازی پشتیبانی و حمایت کند.

Tymon Smektala، طراح ارشد این بازی، در گفت و گوی تازه‌ای که در مصاحبه اخیر خود با Prankster 101 داشته است، گفت که نقشه‌ها و برنامه‌های تیم سازنده این بازی برای پشتیبانی از این بازی پس از انتشار آن، حداقل مثل نسخه اول این بازی انجام خواهد شد که حتی تا امروز هم به‌روزرسانی‌های جدیدی دریافت می‌کند که برای همه مردم غیر قابل باور و عجیب است. Dying Light 2 قصد دارد که در برنامه‌ ریزی‌های خود برای عرضه بسته‌های الحاقی این بازی حداقل مثل نسخه اول این بازی عمل کند تا طرفداران را برای گرفتن چیزهای بیشتر، همچنان حفظ کرده باشد. Smektala در مورد این موضوع چنین می‌گوید که:

بله، قطعا. Dying Light 1 به مدت چهار سال پس از عرضه خود هم پشتیبانی و حمایت شد و برنامه‌ ما برای Dying Light 2 هم دقیقا مانند آن خواهد بود. ما می‌خواهیم این بازی پس از عرضه خود نیز همچنان پشتیبانی شود. ما می‌دانیم که تعداد زیادی از طرفداران شدیدا منتظر بسته‌های الحاقی جدید این بازی خواهند بود و بی صبرانه برای کسب به‌روزرسانی‌ها و محتویات جدید انتظار خواهد کشید تا سرانجام بتوانند به آن‌ها دسترسی پیدا کنند. ما هم قول می‌دهیم که دقیقا همین چیزها را برای ‌آن‌ها عرضه کنیم و به دستشان برسانیم.

عنوان Dying Light 2 قرار است اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه برسد اما تاریخ عرضه دقیق آن هنوز مشخص نشده است؛ پس بهتر است همچنان در روزها و هفته‌های آتی با وینفون همراه باشید تا ما هم به محض کسب اطلاعات تکمیلی بیشتر در این زمینه، شما را از آن‌ ها با خبر و آگاه کنیم.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,