EA طی کنفرانس امسال خود، ضمن تمجید از کنسول تازه مایکروسافت، تصاویری زیبا از عنوان Madden NFL 18 اجرا شده بر روی اسکورپیو را به اشتراک گذاشت. در ادامه با وینفون همراه باشید.چند ساعت پیش طی کنفرانس EA Play کمپانی الکترونیک آرتز، Patrick Söderlund سرپرست استودیو های EA راجع به کنسول تازه مایکروسافت توضیحاتی ارائه داد:

چیزی که ما از آن مطمئنیم، پنج سال آینده بازی های ویدئویی تفاوت هایی بنیادین با ۴۵ سال گذشته این صنعت خواهند داشت. ما در کنار یکدیگر اکوسیستمی قدرتمند، از هم ناگسستنی و مملو از عناوین متعدد خلق خواهیم کرد.
اما برای عملی کردن این هدف ما به روش های نوینی نیاز داشتیم. وقتی کیت های توسعه اسکورپیو از طرف مایکروسافت برای ما ارسال شد در یک کلام شگفت زده شدیم. ۶ ترافلاپس قدرت پردازش گرافیکی و رزولوشن ۴K واقعی!

Söderlund در ادامه با به اشتراک گذاشتن چند تصویر از عنوان Madden NFL 18 عنوان کرد این تصاویر تنها گوشه ای از قدرتی است که می توان با ترکیب قدرت موتور گرافیکی الکترونیک آرتز Frostbite و اسکورپیو به دست آورد. او عنوان کرد کمپانی EA به دنبال خلق عناوینی با چنان جزییات خیره کننده ای است که تا به حال بر روی هیچ کنسولی دیده نشده.

Söderlund بار دیگر عنوان کرد اسکورپیو یک پلتفرم قدرتمند است که درست در زمانی که به آن نیاز بود از راه رسید.

جلوه های بصری Madden NFL 18 خیره کننده است اما ما به عنوان بازی ساز بر این باوریم جلوه های بصری خیره کننده تنها شروع کار به حساب می آیند. یک بازی موفق باید حسی بی نظیر را در مخاطب برانگیزد. اسکورپیو یک پلتفرم قدرتمند است که درست در زمانی که به آن نیاز داشتیم از راه رسید.

در ادامه دعوت می کنیم، شاهد تصاویر جدید از عنوان Madden NFL 18  اجرا شده بر روی Project Scorpio باشید.

لازم به ذکر است کنفرانس E3 امسال مایکروسافت، فرداشب، روز دوشنبه، ۲۲ خرداد، ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران برگزار خواهد شد.

منبع :

DualShockers

28 پست
سیاوش امامی
زندگی یعنی هنر هفتم. آرامش یعنی موزیک کلاسیک. کمپانی یعنی مایکروسافت .
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
quasar
پاسخ دهید یکشنبه 21 خرداد 1396

خارق العاده
اسپنسر و تیم بزرگ اکس باکس خارق العاده ان

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,