فصل چهار بازی بتل رویال فورتنایت فردا به اتمام می‌رسد. اپیک گیمز نیز، به طور رسمی اعلام کرده است که همزمان با پایان فصل چهار این بازی، فصل پنج آن شروع می‌شود. پیش از پایان فصل چهار نیز، اتفاقات جذابی در این بازی رخ داده است. در ابتدا موشک اتمی اسرار آمیز درون نقشه شلیک شد، شکاف‌هایی در آسمان نقاط مختلف بازی مشاهده شد و همین دیشب نیز، شاهد اشیایی باستانی در نقاط مختلف نقشه بازی بودیم.

پیش تر در مطلبی تحت عنوان “هر آن چه از فصل 5 فورتنایت می‌دانیم” به شما کاربران عزیز اطلاع دادیم که اپیک گیمز هیچ گونه اطلاعاتی در مورد فصل 5 بازی تا کنون منتشر نکرده است. اما، این شرکت رویکرد جالبی را در پیش گرفته است. چرا که تا پریروز، شاهد ایستر اگ‌های مختلفی در بازی بودیم. دیروز نیز، در بخش اخبار بازی شاهد یک تبر باستانی بودیم.

دیروز نیز، در بخش خبر‌های این بازی شاهد پوستر جدیدی بودیم. این بار پوستر یک گربه باستانی در این بخش قابل مشاهده بود. این گربه باستانی از اساطیر باستانی ژاپن است که قدرت‌ها و ویژگی‌های جالبی داشته است. به نمایش در آمدن این پوستر در این بخش از بازی و درست پس از ایجاد پورت‌هایی در آسمان‌هم به نوبه خود جالب بود.

اما همه این‌ها به چه معناست؟ ما هنوز مطمئن نیستیم که این پوستر به چه معناست. اپیک گیمز نیز هیچ گونه اطلاعاتی در مورد این فصل منتشر نکرده است. اما، طبق افسانه‌های باستانی ژاپنی، صاحب این ماسک روباه توانایی‌های ماورایی همچون کنترل زمان را داشت. آیا این می‌تواند سر نخی از فصل جدید فورتنایت باشد؟

با توجه به بتل رویال بودن این بازی، احتمالا بازیکنان در فصل جدید تنها به نقشه ای در مناطق باستانی انتقال یابند. چرا که اگر بازیکنان چنین توانایی‌هایی را در فصل جدید بدست بیاورند، نظم کلی بازی به هم خواهد ریخت.

فصل 5 نیز، درست به اندازه فصل 4 این بازی هیجان انگیز است. کاربران در آن زمان هم هیچ گونه اطلاعی در مورد مود‌های Thanos و Infinity Gauntlet نداشتن و هیچ گاه حتی تصور هم نمی کردند که این مود‌ها حتی به بازی اضافه شوند. اما باز هم، با توجه به سیاست‌هایی که اپیک گیمز در مورد بازی شاخص خود در پیش گرفته است، باید تا عرضه فصل پنجم این بازی منتظر بمانیم و ببینیم که در فصل 5 شاهد چه چیزی خواهیم بود.

منبع :

GAMINGBOLT

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,