_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

هر آنچه در مورد فصل 9 فورتنایت می‌دانیم هیجان سیزن 9

فصل هشتم بازی پر طرفدار فورتنایت در حال اتمام است اما، درست پس از پایان فصل هشت فورتنایت، فصل 9 این بازی آغاز می‌شود. فصل نهم فورتنایت به زودی اغاز می‌شود و توسعه دهنده آن یعنی اپیک گیمز در حال تست آن به صورت داخلی است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اگر از طرفداران این بازی باشید، رویداد چند روز پیش را به یاد دارید. در این رویداد کاربران وارد دنیای ناشناخته‌ای شدند که در آن از بین 6 اسلحه؛ درام گان، گرپلر، بانسر، هواپیما، شمشیر و تکتیکال اس ام جی یکی را انتخاب می‌کردند که دوباره به بازی اضافه شود. متاسفانه بازیکنان به درام گان رای دادند. اما رویداد در همینجا تمام نشد و بعد از اتمام رای گیری شاهد فوران آتشفشان بودیم که تغییرات خیلی مهمی در نقشه بازی ایجاد کرد. با فوران آتشفشان، Tilted Towers به طور کامل نابود و قسمتی از Retail Row نیز خراب شد. یکی دیگر از سنگ‌های آتشفشان نیز به Polar Peak برخورد که فقط باعث ترک یخ بزرگ آن شد. نکته‌ی مهم ماجرا نابودی تیلتد است. چرا باید چنین مکان پرطرفداری نابود شود؟ در ادامه به آن می‌پردازیم.

تیزرهای منتشر شده بازی

در سه روز گذشته سه تیزر از بازی منتشر شده‌اند که در آن شاهد متن‌های مختلفی بودیم. در تیزر اول با جمله “آینده ناشناخته و اسرارآمیز است” مواجه می‌شویم. اما تیزر دوم بازی حرفی بر خلاف این می‌زند “آینده روشن است”. هنوز منظور اپیک از این گفته‌ها مشخص نیست. اما در تیزر سوم با جمله جالبی مواجه هستیم “آینده تیلتد است” و همین گمانه زنی‌هایی را درباره بازسازی شهر Tilted Towers ایجاد می‌کند، البته شهری مدرن. اگر حرف‌های مشخص شده در تیزرها را کنار هم بزاریم با کلمه NEO روبرو می‌شویم که تم آینده بازی را مشخص می‌کند. در این تیزرها غیر از معلوم شدن سه تا از اسکین‌های بتل پس بازی، چیز دیگری معلوم نیست.

آیا در آن شاهد بتل پس جدیدی خواهیم بود؟

البته. درست همانند قبل، اپیک گیمز برای فصل پنجم بازی بتل رویال فورتنایت نیز به کاربران بتل پس پیشنهاد خواهد داد. فعلا سه تا از اسکین‌های بتل پس بازی معلوم هستند و مشخص است که تم کلی بتل پس در مورد آینده خواهد بود. مانند سیزن‌های قبلی قیمت این بتل پس نیز 950 وی باکس است که در داخل بازی قابل خریداری است. V-Buckها را نیز، می‌توان با پول واقعی خریداری کرد و یا با رسیدن به tierهای مشخصی از بتل پس بازی، بدست آورد. به طور معمول، هر بتل پس عادی دارای سه tier است که هرکدام 100 V-Buck به کاربر هدیه می‌دهند. البته، در بنل پس‌های خریداری شده توسط کاربران، آن‌ها V-Buck های بیشتری را در Tier های بیشتری بدست خواهند آورد. راه دیگر بدست آوردن V-Buck نیز، بازی کردن بازی در حالت Save The World است که باید این بخش از بازی را خریداری کرد.

بتل پس بازی به کاربران این امکان را می‌دهد تا به محتوای ویژه ای همانند اسکین‌ها، ایموت‌ها، چترها، اسپری‌ها و یا دیگر محتوای موجود در بازی دسترسی داشته باشند. این‌ها نیز، به کمک کامل کردن چالش‌های هفتگی و بالا رفتن لول بازیکنان در بتل پس میسر خواهد شد. مانند سیزن‌های قبل این سیزن نیز دارای 100 tier خواهد بود. اگر محاسبات اپیک گیمز برای بتل پس فصل 9 نیز صدق کند، باز کردن همه جوایز بتل پس این بازی به طور میانگین بین 75 تا 100 ساعت گیم پلی نیاز دارد. همچنین، بازیکنان می‌توانند مراحل بتل پس را خریداری کنند تا زودتر به مراحل بعدی دست پیدا کنند.

در نقشه فصل پنج چه چیز‌هایی جدید خواهند بود؟

هنوز اپیک گیمز چیزی را مشخص نکرده است اما با وجود نابود شدن شهر تیلتد و تیزرهای منتشر شده، به احتمال 90 درصد تیلتد بازسازی شده و شهری مدرن جای آن را می‌گیرد. معلوم نیست چه بلایی بر سر قسمت خراب شده شهر Retail Row می آید ولی احتمال آن نیز بازسازی شود.بعد از برخورد شهاب سنگ با پولار پیک، شاهد آب شدن یخ‌های آن هستیم و این احتمال را به وجود می‌آورد که پولار پیک به طور کامل نابود شود و همچنین شهر Greasy Grove که در پایین آن قرار دارد، دوباره در دسترس قرار بگیرید. فعلا چیز دیگری از تغییرات نقشه بازی مشخص نیست و باید تا فردا منتظر بمانیم.

نظر شما در این باره چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع : وینفون
831 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,