_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

راهنمای چلنج های فصل 9 فورتنایت: هفته سوم

چالش‌های هفته سوم از فصل نهم بازی Fortnite امروز در دسترس طرفداران قرار گرفته است که در این مقاله قصد معرفی و راهنمای متخصر از هریک از چالش‌های منتشر شده را داریم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

همانند همیشه با دو دسته از چالش‌ها رو به رو هستیم؛ دسته اول، Free Challengeها هستند که به صورت رایگان برای همه بازیکنان در دسترس هستند و دسته دوم، شامل Battle Pass Challengeها می‌شود که به صورت انحصاری برای دارندگان بتل پس در دسترس است.

فورتنایت یک بازی جهان باز در سبک بقا، با گیم پلی گروهی است که برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، مک‌اواس، نینتیندو سوییچ و مایکروسافت ویندوز منتشر شده‌ است. این بازی توسط اپیک گیمز و پیپل کن فلای توسعه یافت و توسط اپیک گیمز منتشر شد. با توجه به رایگان بودن بخش آنلاین بازی با عنوان «بتل رویال» و ارایه بروزرسانی‌ها، این بازی توانست بسیار موفق باشد.

Fortnite Battle Royale کاملا سوم شخص است و تنها لحظات خیلی کوتاهی است که به واسطه نشانه گرفتن با اسلحه‌های دوربین دار بازی به حالت اول شخص خواهد رفت ولی در مجموع بازی به صورت سوم شخص پی گیری خواهد شد. نکته دیگر این است که ویژگی دید آزاد، که به واسطه آن گیمرها می‌توانند آزادانه دوربین را اطراف کاراکتر بچرخانند و در عین حال که به سمت جلو حرکت می‌کنند پشت سر خود را ببیند را، ندارد.

فصل نهم فورتنایت: چلنج‌های هفته سوم

چالش‌های تمامی بازیکنان

  • Stage 1: Land a trick with a Driftboard توسط Driftboard با یک حرکت نمایشی فرود بیایید
  • Search chests at Lonely Lodge or Polar Peak باز کردن 7 چست در Lonely Lodge یا Polar Peak
  • Deal damage to an opponent within 10s after using a Slipstream وارد کردن 200 آسیب 10 ثانیه بعد از استفاده از تونل بادی (Slipstream)

چالش‌های دارندگان بتل پس

  • Visit Happy Hamlet and Shifty Shafts in a single match در یک بازی از Happy Hamlet و Shifty Shafts بازدید کنید
  • Throw the Flying Disc toy and catch it before it lands اسباب بازی Flying Disc را پرت کنید و قبل از افتادن بگیرید
  • Explosive weapon eliminations با استفاده از اسلحه انفجاری 3 نفر را بکشید
  • Deal damage with different weapons in a single match با 5 اسلحه مختلف در یک بازی آسیب وارد کنید

راهنمای چالش‌های تمام بازیکنان

در مرحله اول چلنج اول باید با استفاده از دریفت بورد حرکت نمایشی بزنید و با موفقیت فرود بیایید، در مرحله دوم باید با استفاده از کواد کرشر 3 ثانیه در هوا معلق بمانید، در مرحله آخر نیز باید توسط یک وسیله نقلیه 3 تا از ساخت و سازهای دشمن را خراب کنید. حتما تونل‌های بادی را دیده‌اید که در سیزن 9 به بازی اضافه شدند، در چلنج سوم باید 10 ثانیه بعد از استفاده از آن‌ها 200 دمیج به دشمنان وارد کنید.

راهنمای چالش‌های بتل پس

یکی از جایزه‌های بتل پس دیسک پرتابی (Flying Disc) است، شما باید از این اسباب بازی استفاده کنید و قبل این که به زمین بخورد آن را بگیرید. یکی از چلنج‌های سخت این هفته کشتن دشمنان با استفاده از سلاح انفجاری (راکت لانچر، نارنجک انداز و تیروکمان) است، این چلنج را می‌توانید در مود تیم رامبل تمام کنید. چلنج آخر کاربران بتل پس نیز وارد کردن دمیج به دشمنان در یک بازی با 5 اسلحه مختلف است، چالش نسبتا سختی به نظر می‌رسد ولی می‌توانید آن را در مود تیم رامبل تمام کنید.

طبق روال همیشه بعد از تمام کردن چلنج‌ها ستاره مخفی در منطقه Junk Junction قرار دارد. در تصویر زیر خلاصه چلنج‌های هفته اول را برای شما قرار داده‌ایم.

منبع : وینفون
831 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,