دیشب در طول کنفرانس ای تری، مایکروسافت تریلری از بازی Forza Motorsport 7 با کیفیت ۴Kو ۶۰ فریم بر ثانیه به نمایش گذاشت. تریلر ها خیره کننده بودند و جزییات بی نظیر بود. پس از پایان تریلر نیز، بیل گیس مدیر عامل استودیو Turn10 بر روی صحنه آمد تا جزییات بیشتری از بازی فورزا را در اختیار بینندگان قرار دهد.

بیل گیس در ابتدای سخنان خود گفت که بازی فورزا موتور اسپورت ۷ پیشرفته ترین، زیبا ترین و وسیع ترین بازی است که تا کنون توسط استودیو Turn10 ساخته شده است. در ادامه نیز، آقای گیس اطلاع داد که این بازی با داشتن بیش از ۷۰۰ خودرو که شامل کلکسیون عظیمی از خودرو های فراری، پورشه و لامبورگینی می شوند عرضه می شود. همچنین، در این بازی بیش از ۳۰ پیست عظیم شامل دوبی، Mugello، و زمین مسابقه ای Maple Valley وجود خواهد داشت.

همچنین تیم توسعه دهنده از همان سیستم مقیاس گذاری برای فاصله های درون بازی استفاده کرده اند که پیش تر در بازی Star Wars: Battlefront استفاده شده بود.

آقای گیس همچنین در مورد آب و هوای این بازی نیز صحبت هایی به میان آورد. ایشان گف که استودیوی سازده این بازی قصد داشت تا همان حس ترس رانندگان در جاده های خیس و نمناک را به بازیکن منتقل کند و درست همانند واقعیت، مسافت دید در هنگام آب و هوای ابری و بارانی متغیر باشد.  جلوه های نوری آب و هوا و همچنین گودال های آب درون پیست، هر دور مسابقه را متفاوت رقم می زند.

همچنین در گیم پلی آنلاین نیز، این استودیو تغییراتی را رقم زده است و از این پس، در این بازی لیگ های جدید به همراه ابزار های جدیدی برای بینندگان در دسترس خواهد بود.

این بازی در سوم اکتبر برای اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد و به روز رسانی اکس باکس وان اکس نیز، در هفتم نوامبر به همراه عرضه کنسول منتشر خواهد شد.

منبع :

DUALSHOCKERS

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,