آخرین دسته از بازی‌های رایگانی که قرار است برای کاربران گلد سرویس ایکس‌باکس لایو در ماه اکتبر سال ۲۰۱۹ در دسترس قرار داده شوند، معرفی شدند. گفتن این که لیست این بازی‌ها به اندازه لیست بازی‌های رایگان کاربران پلی‌استیشن پلاس در ماه اکتبر هیجان انگیز و قابل توجه نیستند، زیاد ناجوانمردانه و غیر منصفانه نیست. به هر حال کاربران ایکس‌باکس وان می‌توانند در ماه آینده میلادی عناوین Tembo the Badass Elephant و همینطور Friday the 13th: The Game را به طور رایگان تجربه کنند. با وینفون همراه باشید.

لازم به توضیح است که عنوان Tebmo the Badass Elephant کل ماه برای تهیه کردن در دسترس قرار خواهد داشت و عنوان Friday the 13th: The Game هم از ۱۶ اکتبر برابر با ۲۴ مهر ماه تا ۱۵ نوامبر برابر با ۲۳ آبان در دسترس قرار خواهد داشت. با این حال، اگر خیال می‌کنید که روی ایکس‌باکس ۳۶۰ بازی‌های بهتری در انتظار شما هستند، باید بگویم که این طور نیست و آن‌ها هم زیاد چنگی به دل نمی‌زنند. برای این کنسول، Disney’s Bolt از اول اکتبر برابر با ۹ مهر یعنی دقیقا چهار روز دیگر تا ۱۵ اکتبر برابر با ۲۳ مهر در دسترس قرار خواهد داشت. در عین حال عنوان Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge اثر استودیوی Team Ninja نیز از ۱۶ اکتبر برابر با ۲۴ مهر ماه تا ۳۱ اکتبر برابر با ۹ آبان ماه برای کاربران کنسول نسل هفتمی شرکت مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس قرار خواهد داشت.

لازم به اضافه کردن است که توضیح دهم هر دوی این بازی‌ها از طریق سرویس پشتیبانی از نسل قبل یا همان Backward Compatibility روی ایکس‌باکس وان هم در دسترس قرار دارند که با این حال به خاطر کیفیت نه چندان مطلوب و عدم وجود جذابیت خاص، بعید است کسی بخواهد آن‌ها را تجربه کند. حداقل پیشنهاداتی که ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) در ماه‌های آینده در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد، جذاب‌تر و بهتر به نظر می‌رسند. در این راستا باید اشاره کنم که عناوینی نظیر Cities: Skylines و همینطور Saints Row IV: Re-Elected در حال حاضر برای این سرویس در راه هستند که به آن‌ها باید Yooka-Laylee, The Escapists 2 و همینطور Dead By Daylight را هم اضافه کرد که گزارش کامل آن را به زودی در اختیار شما قرار خواهیم داد. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که تیزر بازی‌های جدیدی که قرار است در ماه اکتبر در اختیار کاربران گلد سرویس ایکس‌باکس لایو قرار داده شوند را مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  mohsen xbox
  پاسخ دهید یکشنبه 7 مهر 1398

  سلام، چرا فعالیت سایتتون کم شدهش؟

  حسن اشرفی
  پاسخ دهید سه شنبه 9 مهر 1398

  آقا بی خیال سایت شدین؟ 😐

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , , , , ,