بزرگ‌ترین رویداد بازی‌های رایانه‌ای سال در اروپا موسوم به Gamescom از فردا درهای خود را رسما به روی شرکت کنندگان باز خواهد کرد. مقدمه آن‌ هم که پیش از آغاز رویداد اصلی برگزار خواهد شد، مراسم زنده‌ی شب افتتاحیه Gamescom نام دارد که رویداد تازه‌ای است که شامل حضور برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ناشر حال حاضر صنعت بازی‌های رایانه‌ای از جمله مایکروسافت، سگا، یوبیسافت، اسکوئر اینکس و بسیاری از شرکت‌های بزرگ دیگر خواهد شد.

اخیرا جف کایلی (Geoffe Keighley)، تهیه کننده و سازنده بازی‌های رایانه‌ای که اجرای مراسم افتتاحیه Gamescom را بر عهده دارد، بار دیگر در ادامه روزهای شلوغ کاری خود به حساب خود در شبکه اجتماعی توییتر سر زده و با یک پست جدید اعلام کرده است که این نمایش دو ساعت طول خواهد کشید و درمجموع ۲۵ بازی مختلف در آن نمایش داده خواهند شد.

ما پیش از این هم از نام و اعتبار بازی‌هایی که قرار است در این رویداد حضور داشته باشند، اطلاع پیدا کرده‌ایم. عنوان Death Stranding اثر Kojima Productions یک نگاه ویژه جدید خواهد داشت که بر اساس حدس و گمان‌ها، معرفی نسخه رایانه شخصی این بازی خواهد بود، اما فعلا هنوز باید مدت زمان بیشتری صبر کنیم تا ببینیم کوجیما اینبار چه خوابی برایمان دیده است. استودیوی The Coalition هم از گیم پلی بخش کمپین عنوان مورد انتظار پیش روی خود تحت عنوان Gears 5 برای اولین بار رونمایی خواهد کرد و حتی Need For Speed Heat، آخرین عنوان ریسینگی که قرار است به دست استودیوی Ghost Games به توسعه و ساخت برسد، از گیم پلی خود در این رویداد رونمایی خواهد کرد.

البته که فروشگاه Epic Games Store نیز چیزهای دیگری برای نمایش دادن برای خود خواهد داشت. همچنین انتظار می‌رود که شرکت ناشر بزرگ ژاپنی اسکوئر اینکس هم بخش‌های بیشتری از گیم پلی بازی‌های پیش روی خود یعنی Marvel’s Avengers و همینطور Final Fantasy 7 Remake را به نمایش بگذارد. به جز این، تایید شده که هر دوی این بازی‌ها دموهای قابل بازی برای شرکت کنندگان در اختیار خواهند گذاشت تا تجربه کنند. برای کسب اطلاعات تکمیلی بیشتر از این رویداد، همچنان در روزهای آینده نیز با وینفون همراه باشید. در ادامه متن توییت جف کایلی برای اعلام مدت زمان این مراسم و تعداد بازی‌های حاضر در آن را می‌توانید مشاهده کنید.

این نمایش از نظر مدت زمان، حدود ۲ ساعت طول خواهد کشید و شامل ۲۵ بازی خواهد بود.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,