_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

نقدها و نمرات Gears 5 فردا منتشر خواهند شد

سپتامبر امسال پر از بازی‌های مختلف است. تعداد بازی‌های کوچک و بزرگی که در این ماه از راه خواهند رسید واقعا بسیار پرشمار است. برای آشنایی با برخی از آن‌ها می‌توانید از این آدرس با ۱۵ بازی بزرگی که قرار است سپتامبر امسال عرضه شوند آشنایی پیدا کنید تا بدانید این ماه با چه بازی‌های پرشماری رو به هستید. نکته قابل توجه این است که نه تنها تعداد این عناوین بسیار بالا است بلکه سرعت عرضه شدن آن‌ها نیز بسیار بالا است و یکی پس از دیگری منتشر می‌شوند.

بی شک یکی از بزرگ‌ترین عناوینی که استارت طوفان بزرگ بازی‌های سپتامبر و پاییز امسال را می‌زند، عنوان به شدت مورد انتظار Gears 5 است که قرار شده در تاریخ ۱۰ سپتامبر برابر با ۱۹ شهریور یعنی حدودا یک هفته دیگر به دست کاربران خود روی کنسول‌های خانواده ایکس‌باکس وان و همینطور پلتفرم رایانه‌های شخصی برسد. با توجه به این که سری Gears of War پیش از این چهار نسخه اصلی دیگر به همراه تعدادی نسخه فرعی هم داشته است، شاید شما هنوز برای خریدن یا عدم تهیه کردن این بازی شک داشته باشید و تصمیم آخر خودتان را نگرفته باشید. تعداد زیادی از مردم هستند که منتظر انتشار نقدها و نمرات این بازی توسط سایت‌ها و منتقدین مختلف هستند تا پس از آن برای خریداری کردن این بازی تصمیم بگیرند. کاری به درست یا غلط بودن این کار نداریم اما به هر حال برای دیدن نقدها و نمرات این بازی مدت زیاد دیگری نباید صبر کنید چرا که یک روز دیگر منتشر خواهند شد.

تاریخ انتشار رسمی نقدها و نمرات این بازی ۴ سپتامبر برابر با ۱۳ شهریور یعنی همین فردا خواهد بود که شش روز پیش از عرضه نسخه کامل این بازی است اما آن عده از کسانی که نسخه Ultimate Edition این بازی را تهیه کرده باشند و یا یکی از اعضای سرویس اشتراکی Xbox Game Pass Ultimate باشند، ۶ سپتامبر برابر با ۱۵ شهریور یعنی سه روز دیگر اجازه تجربه کردن این بازی را در اختیار خواهند گرفت. پس تا آن زمان شما هنوز فرصت بسیار زیادی برای بررسی نقد ها و نمرات این بازی دارید تا برای تهیه نسخه کامل آن تصمیم گیری کنید. در حالی که نقدهای این بازی یک روز دیگر از راه خواهد رسید، این روزها خبرها و اطلاعات بسیار زیادی از این بازی منتشر شده که ممکن است تعداد زیادی از آن‌ها را از دست داده باشید. به همین علت هم ما در ادامه لینک برخی از آن‌ها را دوباره برای شما می‌گذاریم تا مشاهده کنید.

 

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , ,