eddycrestonhero-hero

کنترلر اکس باکس به یکی از جذاب ترین قسمت های اکس باکس تبدیل شده است تا هر گیمر منحصر به فرد باشد. اکنون مایکروسافت کنترلرهای جذاب دیگری را برای خرید در فروشگاه قرار داده است.  با وینفون همراه باشید

کنترلرهای اکس باکس وان اس با رنگ خاص و طراحی های منحصر به فرد در Xbox Design Lab امسال را جزو جذاب ترین سال ها برای گیمرها کرده است و اکنون دو رنگ جذاب جدید دیگر برای این کنسول رونمایی شده است.

eddy-front_back

اولین کنترلر جدید این کنسول، کنترلر قرمز رنگ زیبای اکس باکس با قرمز روشن در جلوی کنترلر و قرمز تیره در پشت اکس باکس است که باعث خاص شدن یک گیمر می شود. بامپر و دی پد قرمز رنگ نیز بر جذابیت آن افزوده است. این کنترلر جذاب قیمت ۶۴.۹۹ دلار رو بر روی خود می بیند و برای آمریکایی ها در دسترس قرار داده شده است و می توانند از استور مایکروسافت یا GameStop خریداری کنند و برای دیگر مناطق جهان نیز برخی خرده فروشی ها به فروش خواهند رساند

creston-front_back

دومین کنترلر جدید با رنگ سبز/نارنجی می باشد و با همان طراحی کنترلر وایرلس قرمز اکس باکس اما با رنگ جذاب دیگر! این کنترلر با سبز مات در جلوست و بر روی بامپر، تریگرها و D-pad پررنگ تر شده است و رنگ نارنجی در پشت thumbsticks خاص بودن آن را بیشتر کرده است. این کنترلر به صورت انحصاری در استور مایکروسافت و والمات آمریکا از تاریخ ۲۴ ژانویه و با قیمت ۶۴.۹۹ دلار به فروش خواهد رسید و از تاریخ ۳۱ ژانویه در فروشگاه های منتخب برای دیگر مناطق جهان نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

هر دو کنترلر از آخرین امکانات کنترلرهای جدید اکس باکس وان و تکنولوژی های مرتبط با آن بهره مند هستند و برای ویندوز ۱۰، اکس باکس وان و اکس باکس وان اس و تبلت ها و Samsung Gear VR قابل استفاده هستند.

منبع :

XBOX

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,