_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

شروع بتای آزاد Ghost Recon Breakpoint تاخیر خورد

عنوان Ghost Recon Breakpoint هفته آینده به طور رسمی عرضه خواهد شد و سرانجام در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. این بازی با این امید ساخته شده که به تعداد کاربران بسیار بالایی دست پیدا کند و بتواند عده زیادی از بازی‌بازان را به سمت خود جلب کند تا به تجربه بخش های مختلف این بازی بپردازند.

با توجه به مقدار بسیار زیاد محتویات مختلف این بازی، برنامه‌هایی که پس از عرضه آن در نظر گرفته شده‌اند و همینطور ویژگی‌ها و امکانات بسیار زیادی که در بخش‌های مختلف این بازی در اختیار بازی‌بازان قرار داده خواهد شد، کاملا واضح و مشخص است که این بازی قصد دارد روی همه پلتفرم‌های مقصد خود یک عنوان بسیار درخشان و ارزشمند به نظر بیاید.

امروز قرار بود روزی باشد که ما شانس تجربه و انجام دادن این بازی را در بتای آزاد آن به دست بیاوریم. اما اکنون به نظر می‌رسد که ظاهرا تیم سازنده و توسعه دهنده این بازی با مشکل رو به رو شده است.

همانطور که حساب رسمی این بازی در شبکه اجتماعی توییتر نیز اعلام کرده است، به نظر می‌رسد که تاریخ شروع بتای آزاد این بازی تاخیر خورده و به زمان دیگری موکول شده است. این دموی آزاد در اصل قرار بود از امروز آغاز به کار کند و تا یکشنبه ۲۹ سپتامبر برابر با ۷ مهر ماه ادامه پیدا کند که هنوز شروع نشده است. این بتا قرار بود دو ساعت پیش آغاز شود اما ظاهرا تیم سازنده و توسعه دهنده آن به زمان بیشتری برای آماده سازی سرورهای آن نیاز دارند. هنوز حتی یک کلمه هم از سازنده‌های این بازی درمورد این که ما چقدر باید برای شروع این بتا صبر کنیم، اعلام نشده است و یا این که این تاخیر فقط چند ساعت طول خواهد کشید و یا ما باید یک یا چند روز دیگر برای تجربه بتای این بازی صبر کنیم. به هر حال با توجه به این که نسخه اصلی این بازی ۱۲ مهر برابر با ۴ اکتبر به عرضه خواهد رسید، سازندگان فرصت چندان زیادی برای رفع و اصلاح این ایراد فنی ندارند.

همانطور که اشاره شد، عنوان Ghost Recon Brekpoint قرار است در تاریخ ۱۲ مهر ماه برابر با ۴ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی به عرضه برسد. کاربران پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی می‌توانند در این روز این بازی را تجربه کنند، اما کاربران پلتفرم استریم کننده‌ی گوگل استیدیا باید تا ماه نوامبر صبر کنند تا اول این کنسول عرضه شود و سپس به تجربه Breakpoint بپردازند.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , ,